Sencor SCF 3200WH elektrický konvektor Sencor

Sencor SCF 3200WH elektrický konvektor

89.99 €

Radosť prinášajúci Sencor SCF 3200WH elektrický konvektor pochádzajúce od značky Sencor - tento hit zoženiete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 89.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8590669269327
Do obchodu

Popis

Sencor

Už vás nebudú trápiť studené ruky alebo chodidlá. Tento konvektor sa postará o príjemný pocit tepla, kedykoľvek potrebujete. Zaistí rovnomerné vyhrievanie a rozdelenie teplého vzduchu až do 35 m² a bez obáv ho môžete umiestniť aj do kúpeľne. Efektívne odoláva vode a minimalizuje vlhkosť vzduchu so stupňom ochrany IP24. Materiály, z ktorých je vyrobený, sú kvalitné a pôsobia elegantne aj v modernom interiéri.Ponúkané funkcie: Pohotovostný režim - do pohotovostného režimu sa prepína vo chvíli, kedy sa skončí nastavený režim. Nie je úplne vypnutý a stále monitoruje teplotu v miestnosti. Znovu sa zapína, ak okolitá teplota klesne pod nastavenú hodnotu. Komfortný režim - automaticky sa spustí, akonáhle nastavená izbová teplota klesne pod 2 °C. Ekonomický režim - automaticky sa spustí, akonáhle nastavená izbová teplota klesne pod 4 °C. Režim Anti-Freeze - nezamŕza a nedovolí, aby došlo k podchladeniu miestnosti, v ktorej je umiestnený. Automaticky sa spustí v okamihu, keď okolitá teplota klesne k 5 °C, a keď sa dosiahne 7 °C, prepne sa do pohotovostného režimu. Týždenný časovačVlastnosti: kovová povrchová úprava je vysoko kvalitná a pôsobí elegantne vykurovací hliníkový článok v tvare "X" obstaráva rýchle zahriatie a úspornú prevádzku spoľahlivo vykúri priestor o veľkosti až 35 m² zaisťuje ekonomickú prevádzku 750-1500 W možnosť nastavenia teploty v dvoch stupňoch 750/1500 W nastaviteľný teplotný rozsah 15-35 °C termostat s detekciou otvoreného okna/dverí prehľadný dotykový LCD displej zabezpečuje prehľadný chod a jednoduché ovládanie v niekoľkých krokoch viacstupňové zabezpečenie obsahuje poistku proti prehriatiu, detský zámok, automatické vypnutie pri prevrátení zaisťuje tichú a príjemnú prevádzku bez rušivého svetelného efektuMožnosti inštalácie: nástenná montáž, pojazdové kolieska a voľne stojaci na pätkách bez koliesokPríslušenstvo: telo tepelného konvektora, sada pre inštaláciu na stenu, háky pre pripevnenie na stenu a pojazdové kolieska.

Parametre tovaru Sencor SCF 3200WH elektrický konvektor

Názov: Sencor SCF 3200WH elektrický konvektor EAN: 8590669269327 Výrobca: Sencor Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag