Sencor SNB 6601RD nutri mixér

Sencor SNB 6601RD nutri mixér, červená

81.99 €

Radosť prinášajúci Sencor SNB 6601RD nutri mixér, červená s akostnou značkou Sencor - tento hit môžete zaobstarať v bombastické akcii za 81.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8590669208753
Do obchodu

Popis

Sencor

Tento nutri mixér mení celé ovocie, orechy, zeleninu, semienka a ďalšie super potraviny na dokonalú tekutú energiu pre vaše telo. Výživné koktaily môžu podporovať zlepšenie kvality spánku, trávenie a zotavenie po športovom výkone, navyše pomáhajú dodávať energiu vášmu telu počas celého dňa.SENCOR® Nutri Smart Blending Technology pre jedinečné výsledky. Šesť vysoko kvalitných snímateľných nožov z nerezovej ocele pokrytých vrstvou titánu zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov a obmedzuje oxidáciu výživných koktailov. Prenosné poháre sú vyrobené z Tritan, ktorý zaručuje zvýšenú bezpečnosť a neobsahuje BPA.Prednastavené mixovacie programy: PULSE - pre okamžité mixovanie a drvenie ľadu BLEND - pre výborné, osviežujúce, ovocné smoothie EXTRA BLEND - pre znamenité, výživné, zeleninové smoothiePríslušenstvo: nádoba s objemom 1,0 l nádoba s objemom 0,8 l viečko s otvorom pre pitie utesňovacie viečkoTechnické parametre a špecifikácie: bezpečnostný mechanizmus umožňuje spustenie len v správnej polohe nekĺzavá základňa zaručuje zvýšenú bezpečnosť snímateľné diely môžu byt umývané v umývačke riadu vhodný na drvenie ľadu.

Parametre tovaru Sencor SNB 6601RD nutri mixér, červená

Názov: Sencor SNB 6601RD nutri mixér, červená EAN: 8590669208753 Výrobca: Sencor Farba: červená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag