Sencor SSI 3520RS naparovacia žehlička Sencor

Sencor SSI 3520RS naparovacia žehlička

29.99 €

Trhom osvedčený produkt, Sencor SSI 3520RS naparovacia žehlička od obľúbenej spoločnosti Sencor - tento artikel musíte mať za bombastickú cenu 29.90 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8590669296903
Do obchodu

Popis

Sencor

Naparovacia žehlička Sencor SSI 3520RS má keramickú žehliacu plochu, čo je veľmi odolný materiál určený pre spoľahlivú prácu pri vysokých teplotách. Ten  vám umožní bezstarostné žehlenie aj naparovanie.Vďaka výkonu až 3100 W, trvalému výstupu pary 35 g/minúta a parnému rázu 170 g veľmi ľahko odstránite aj tie najodolnejšie záhyby. Spoľahlivo vyžehlíte všetky textilné materiály, od hodvábu až po klasickú džínsovinu, vďaka plynulej regulácii teploty pre rôzne typy tkanín. Ďalej disponuje funkciou nepretržitého naparovania a parného impulzu, vďaka čomu získate dokonalé výsledky za oveľa kratšiu dobu a navyše s ňou môžete vyžehliť oblečenie vertikálne aj na vešiaku.Systémy Self-cleaning a Anti-Calc potom efektívne odstránia vodný kameň aj ďalšie minerálne usadeniny, takže pomáhajú udržovať žehličku v perfektnom stave pre dlhotrvajúci výkon naparovania, žehlenia a dlhšiu životnosť. Poteší aj funkciou Drip-Stop, ktorá zamedzuje vzniku škvŕn od kvapiek vody na tkaninách, takže vaše oblečenie bude stále vyzerať ako nové..

Parametre tovaru Sencor SSI 3520RS naparovacia žehlička

Názov: Sencor SSI 3520RS naparovacia žehlička EAN: 8590669296903 Výrobca: Sencor Farba: medená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag