Simplehuman Pedálový odpadkový kôš

Simplehuman Pedálový odpadkový kôš, 50 l, biela

79.99 €

Exkluzívny Simplehuman Pedálový odpadkový kôš, 50 l, biela od originálneho výrobcu Simplehuman - tento hit nájdete za skvelú cenu 79.99 €. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 838810011141
Do obchodu

Popis

Simplehuman

Odpadkový kôš, ktorý je vhodný ako do domácností, tak do kancelárskych priestorov. Jeho prednosťou je rovná zadná stena, vďaka ktorej sa dá umiestniť až tesne k stene. Kôš je vybavený nárazníkom v zadnej časti, aby nedošlo k poškodeniu steny, u ktorej kôš stojí. Špecifický polookrúhly tvar koša je vhodný do miest s vysokou prevádzkou. Veko zostáva otvorené presne tak dlho, ako vy chcete. Ak potrebujete niečo priebežne vyhadzovať a zakaždým otvárať veko, z tohto odpadkového koša budete nadšení.Vďaka použitej patentovanej technológii je zatváranie veka koša úplne tiché. Po uvoľnení pedálu sa veko veľmi pomaly spúšťa dole až sa jemne zacvakne. Je koniec hlučnému búchaniu vekom odpadkového koša.Veko tohto odpadkového koša je možné veľmi ľahko zaistiť. Odpadky sú tak v bezpečí pred zvedavými domácimi miláčikmi a nenechavými ratolesťami..

Parametre tovaru Simplehuman Pedálový odpadkový kôš, 50 l, biela

Názov: Simplehuman Pedálový odpadkový kôš, 50 l, biela EAN: 838810011141 Výrobca: Simplehuman Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag