Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY GLASS

Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY GLASS, 36 l

3.99 €

No tak toto je gól: Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY GLASS, 36 l od originálneho výrobcu Sixtol - tento artikel nakupujte s úžasnou cenovkou 3.99 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak naplníte košík tovarom nad , okamžite máte dopravu ZDARMA k vám. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595697700729
Do obchodu

Popis

Sixtol

Šikovné tašky na triedený odpad SORT EASY sú farebne odlíšené podľa druhu odpadu – žltá na plast, zelená na sklo, modrá na papier, červená na nápojové kartóny, sivá na kov a čierna na zmiešaný odpad. Hodí sa do každého bytu, domu, chaty alebo garáže.Tašky sú vyrobené z netkanej textílie, sú ľahko udržiavateľné a umývateľné. Po oboch stranách sú opatrené suchým zipsom, ktorý umožňuje tašky vzájomne pospájať v ľubovoľnom poradí.Všetky tašky sú vybavené pevnými ušami, takže v momente, keď sa taška naplní, je možné ju pohodlne odniesť a vysypať do príslušného kontajnera. V prípade potreby uskladnenia je možné tašky ľahko zložiť naplacato a upratať, zaberajú minimum miesta..

Parametre tovaru Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY GLASS, 36 l

Názov: Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY GLASS, 36 l EAN: 8595697700729 Výrobca: Sixtol Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag