Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY METAL

Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY METAL, 36 l

3.99 €

Vynikajúci Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY METAL, 36 l značky Sixtol - tento hit môžete zohnať v sezónne zľave za 3.99 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8595697700750
Do obchodu

Popis

Sixtol

Šikovné tašky na triedený odpad SORT EASY sú farebne odlíšené podľa druhu odpadu – žltá na plast, zelená na sklo, modrá na papier, červená na nápojové kartóny, sivá na kov a čierna na zmiešaný odpad. Hodí sa do každého bytu, domu, chaty alebo garáže.Tašky sú vyrobené z netkanej textílie, sú ľahko udržiavateľné a umývateľné. Po oboch stranách sú opatrené suchým zipsom, ktorý umožňuje tašky vzájomne pospájať v ľubovoľnom poradí.Všetky tašky sú vybavené pevnými ušami, takže v momente, keď sa taška naplní, je možné ju pohodlne odniesť a vysypať do príslušného kontajnera. V prípade potreby uskladnenia je možné tašky ľahko zložiť naplacato a upratať, zaberajú minimum miesta..

Parametre tovaru Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY METAL, 36 l

Názov: Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY METAL, 36 l EAN: 8595697700750 Výrobca: Sixtol Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag