Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY PAPER

Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY PAPER, 36 l

3.99 €

Radosť prinášajúci Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY PAPER, 36 l od známeho výrobcu Sixtol - tento artikel je v tento okamih pri práve prebiehajúcej akcii za 3.99 €. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8595697700712
Do obchodu

Popis

Sixtol

Šikovné tašky na triedený odpad SORT EASY sú farebne odlíšené podľa druhu odpadu – žltá na plast, zelená na sklo, modrá na papier, červená na nápojové kartóny, sivá na kov a čierna na zmiešaný odpad. Vhodné do každého bytu, domu, chaty alebo garáže.Tašky sú vyrobené z netkanej textílie, sú ľahko udržiavateľné a umývateľné. Po oboch stranách sú opatrené suchým zipsom, ktorý umožňuje tašky vzájomne pospájať v ľubovoľnom poradí.Všetky tašky sú vybavené pevnými ušami, takže v momente, keď sa taška naplní, je možné ju pohodlne odniesť a vysypať do príslušného kontajnera. V prípade potreby uskladnenia je možné tašky ľahko zložiť naplacato a upratať, takže zaberajú minimum miesta..

Parametre tovaru Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY PAPER, 36 l

Názov: Sixtol Taška na triedený odpad SORT EASY PAPER, 36 l EAN: 8595697700712 Výrobca: Sixtol Farba: modrá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag