Slúchadlá GoGEN ECM 41B (ECM 41B) čierna/Titanium GoGEN

Slúchadlá GoGEN ECM 41B (ECM 41B) čierna/Titanium

16.90 €

Váš obľúbený produkt, Slúchadlá GoGEN ECM 41B (ECM 41B) čierna/Titanium s akostnou značkou GoGEN - tento produkt doručujeme v bombastické akcii za 16.90 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Stačí naplniť košík tovarom nad tridsať euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8592417060262
Do obchodu

Popis

GoGEN

Užite si hudbu v plnom rozsahu!

Vysoký výkon, dynamický zvuk, zaujímavý kovový vzhľad a robustné prevedenie, to sú stereo slúchadlá s diaľkovým ovládaním a mikrofónom Gogen ECM41. Počúvajte obľúbenú hudbu a prijímajte hovory s modernými ušnými slúchadlami ľudovo nazývanými "špunty", stvorenými pre váš mobilný život. Vďaka integrovanému mikrofónu a volaciemu tlačidlu s ovládaním hlasitosti môžete tieto slúchadlá používať pre počúvanie hudby rovnako tak dobre ako pre telefónne hovory. Ovládanie je ľahké a odolné. Slúchadlá zároveň výborne zapadnú do uší a presvedčíte sa, že sú veľmi pohodlné. Disponujú frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz, čo vám zaručí kvalitné počúvanie všetkých žánrov hudby.

Ucho ako v bavlnke

Model ECM41 je konštruovaný tak, že zvuk smeruje priamo do ucha. Silikónové náušníky sa jednoducho prispôsobia tvaru ucha, sú mäkké a pohodlné, po roztiahnutí ucho vyplnia a tým zabránia prenikaniu nežiadúcich zvukov z okolia k vám. Zároveň zabránia tomu, aby bolo smerom von počuť, čo práve počúvate. Balenie obsahuje 3 vymeniteľné náušníky rôznych veľkostí, (malé, stredné, veľké), aby čo najlepšie zapadli do ucha každému, dieťaťu aj dospelému a perfektne držali aj pri pohybu. Za zmienku stojí aj perfektné prevedenie kovových trubíc slúchadiel v metalických farbách. V rovnakom prevedení je aj 3,5 mm JACK s pozlátenými konektormi.

Slúchadlá stvorené pre mobilný život

Odolný, plochý, pogumovaný kábel s dĺžkou 1,2 m umožní aj „drsnejšie“ zaobchádzanie a uloženie prehrávacieho zariadenia na vhodné miesto. Vďaka ovládaniu, ktoré svojim umiestnením slúži zároveň ako rozdeľovač pravej a ľavej strany, môžete slúchadlá využiť aj ako Hands-Free. Kábel je zakončený JACK pozláteným konektorom 3,5 mm, takže je možné slúchadlá použiť k drtivej väčšine prehrávacích zariadení s audio vstupom 3,5 mm, mobilným telefónom, notebookom, HIFI súpravám, tabletom či MP3 prehrávačom..

Parametre tovaru Slúchadlá GoGEN ECM 41B (ECM 41B) čierna/Titanium

Názov: Slúchadlá GoGEN ECM 41B (ECM 41B) čierna/Titanium

EAN: 8592417060262

Výrobca: GoGEN

Typ slúchadiel: do uší

Typ slúchadiel: špunty

Typ prenosu: káblové

Typ konektora: jack 3,5mm

Ovládanie hlasitosti: na slúchadlovom káble

Mikrofón: Áno

Prijatie hovoru: Áno

Dĺžka prívodného kábla: 1.2m

ANC (Potlačenie okolitého ruchu): Nie

Kmitočtový rozsah od: 20Hz

Kmitočtový rozsah do: 20000Hz

Citlivosť: 102dB

Impedancia: 32ohm

True wireless: Nie

Odnímatelný kábel: Nie

Detské slúchadlá: Nie

Akustický systém: uzavřený

Farba: čierna

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag