Slúchadlá GoGEN ECM 61W (ECM 61W) biele GoGEN

Slúchadlá GoGEN ECM 61W (ECM 61W) biele

14.10 €

Prvotriedný Slúchadlá GoGEN ECM 61W (ECM 61W) biele od výrobcu GoGEN - tento tovar si môžete kúpiť po zlacnenie za 14.10 €. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 30€. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8592417060187
Do obchodu

Popis

GoGEN

Užite si hudbu v plnom rozsahu!

Vysoký výkon, dynamický zvuk, zaujímavý kovový vzhľad a robustné prevedenie, to sú stereo slúchadlá s diaľkovým ovládaním a mikrofónom Gogen ECM61. Počúvajte obľúbenú hudbu a prijímajte hovory s modernými ušnými slúchadlami ľudovo nazývanými špunty, stvorenými pre váš mobilný život. Vďaka integrovanému mikrofónu a volaciemu tlačidlu môžete tieto slúchadlá používať pre počúvanie hudby rovnako tak dobre ako pre telefonne hovory. Ovládanie je ľahké a odolné. Slúchadlá zároveň výborne zapadnú do uší a presvedčíte sa, že sú veľmi pohodlné. Disponujú frekvenčným rozsahom 20 – 20 000 Hz, čo vám zaručí kvalitné počúvanie všetkých žánrov hudby.

Ucho ako v bavlnke

Model ECM61 je konštruovaný tak, že zvuk smeruje priamo do ucha. Silikónové náušníky sa jednoducho prispôsobia tvaru ucha, sú mäkké a pohodlné, po roztiahnutí ucho vyplnia a tým zabránia prenikaniu nežiadúcich zvukov z okolia k vám. Zároveň zabránia tomu, aby bolo smerom von počuť, čo práve počúvate. Balenie obsahuje 3 vymeniteľné náušníky rôznych veľkostí, (malé, stredné, veľké), aby čo najlepšie padli do ucha každému, dieťaťu aj dospelému a perfektne držali aj pri pohybe.

Slúchadlá stvorené pre mobilný život

Odolný, plochý, pogumovaný kábel s dĺžkou 1,2 m umožní aj „drsnejšie“ zaobchádzanie, nemá sklony k zamotávaniu a prekrúteniu a umožní uloženie prehrávacieho zariadenia na vhodné miesto. Vďaka ovládaniu, ktoré svojim umiestnením slúži zároveň ako rozdeľovač pravej a ľavej strany, môžete slúchadlá využiť aj ako Hands-Free. Kábel je zakončený JACK konektorom 3,5 mm, takže je možné slúchadlá použiť k drtivej väčšine prehrávacích zariadení s audio vstupom 3,5 mm, mobilným telefónom, notebookom, HIFI súprave, tabletom, či MP3 prehrávačom..

Parametre tovaru Slúchadlá GoGEN ECM 61W (ECM 61W) biele

Názov: Slúchadlá GoGEN ECM 61W (ECM 61W) biele

EAN: 8592417060187

Výrobca: GoGEN

Typ slúchadiel: do uší

Typ slúchadiel: špunty

Typ prenosu: káblové

Typ konektora: jack 3,5mm

Ovládanie hlasitosti: nemá ovládání hlasitosti

Mikrofón: Áno

Prijatie hovoru: Áno

Dĺžka prívodného kábla: 1.2m

ANC (Potlačenie okolitého ruchu): Nie

Kmitočtový rozsah od: 20Hz

Kmitočtový rozsah do: 20000Hz

Citlivosť: 105dB

Impedancia: 32ohm

True wireless: Nie

Odnímatelný kábel: Nie

Detské slúchadlá: Nie

Akustický systém: uzavřený

Farba: biela

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag