Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR ) čierna/červená + Doprava zadarmo GoGEN

Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR ) čierna/červená + Doprava zadarmo

28.30 €

V akcii je Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR ) čierna/červená + Doprava zadarmo s osvedčenou značkou GoGEN - tento hit získate extra výhodne za 28.30 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 30 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8592417060293
Do obchodu

Popis

GoGEN

Univerzálne riešenie pre náročných poslucháčov

GoGEN HBTM41 sú moderné bezdrôtové slúchadlá v konštrukcii s obručou cez hlavu, ideálne pre počúvanie hudby zo všetkých audio prehrávacích zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth alebo disponujúcich Jack 3,5 mm audio vstupom. Produkujú kvalitný zvuk a okrem neho vás budú reprezentovať aj prepracovaným dizajnom. Nezáleží na tom, aký štýl hudby je pre vás ten najobľúbenejší. So slúchadlami Gogen HBTM41 môžete počúvať hudbu akéhokoľvek žánru a nikdy nebudete sklamaní zlým zvukom. Čistú reprodukciu hudby zaistia dynamické reproduktory 40mm s frekvenčným rozsahom 20 až 20 000 Hz. Vďaka tomu si môžete vychutnať všetky druhy hudby od rocku až po hudbu klasickú. Slúchadlá Gogen HBTM41 reprodukujú verný, veľmi vyvážený zvuk s čistotou výšok a hĺbkou basov.

Počúvaj RÁDIO a telefonuj!

Gogen HBTM41 je výnimočný model s vstavaným FM tunerom. Ovládanie rádia je integrované spoločne s ostatnými ovládacími prvkami do pravého náušníka. Vďaka integrovanému mikrofónu môžete slúchadlá použiť aj pre prijímanie telefónnych hovorov.

Sloboda počúvania a pohybu

Rýchle párovanie pomocou bezdrôtovej technológie zaistí spoľahlivú a čistú zvukovú reprodukciu z akéhokoľvek zariadenia vybaveného funkciou Bluetooth. Užívajte si výhody wireless pripojenia pri každodenných aktivitách a pocit voľnosti pri počúvaní hudby na vzdialenosť až 10m. Zmeniť pieseň, hlasitosť, či prijať hovor je možné stlačením jedného tlačidla. Plynule môžete prechádzeť z jednotlivých módov režimu, počúvania a telefonovania bez toho, aby ste museli vytiahnuť mobilný telefón z vrecka. V závislosti na hlasitosti vydrží na jedno nabitie hrať až 6 hodín. Široký polstrovaný náhlavný diel s nastaviteľnou veľkosťou spoločne s extra mäkkými náušníkmi sa prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy a umožní komfortné dlhodobé používanie.

Odnímateľný, odolný audio kábel

Ak chcete pripojiť slúchadlá k notebooku alebo stolovému počítaču bez toho, aby ste využívali kapacitu vstavanej batérie pre párovanie cez Bluetooth, môžu slúchadlá fungovať aj ako bežné drôtové slúchadlá. Stačí ich pripojiť audio káblom. Kábel je odnímateľný, odolný proti prekrúteniu a lámaniu, opatrený Jack konektorom 3,5 mm. V balení slúchadiel nájdete tiež nabíjací USB kábel v komfortnom textilnom, opletenom prevedení.

Skladacie a odolné

Vďaka skladacej konštrukcii môžete vziať slúchadlá kamkoľvek so sebou. V batožine zaberú minimum miesta. Ich dizajn s červeným prvkom v celofarebnom lesklom plaste pôsobí moderným, mladistvým dojmom. Kábel o dĺžke 1,2 m s 3,5 mm jack konektorom je odolný proti prekrúteniu a pohodlný pri užívaní..

Parametre tovaru Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR ) čierna/červená + Doprava zadarmo

Názov: Slúchadlá GoGEN HBTM 41BR (HBTM 41BR ) čierna/červená + Doprava zadarmo

EAN: 8592417060293

Výrobca: GoGEN

Typ slúchadiel: s obrúčkou cez hlavu

Typ slúchadiel: otvorené

Typ prenosu: káblové, bezdrôtové - Bluetooth

Typ konektora: jack 3,5mm, bluetooth

Ovládanie hlasitosti: na slúchadlách

Mikrofón: Áno

Prijatie hovoru: Áno

Dĺžka prívodného kábla: 1.2m

Vhodné pre šport: Nie

ANC (Potlačenie okolitého ruchu): Nie

Kmitočtový rozsah od: 20Hz

Kmitočtový rozsah do: 20000Hz

Citlivosť: 150dB

Impedancia: 32ohm

True wireless: Nie

Výdrž slúchadiel: 6hod.

Odnímatelný kábel: Áno

Detské slúchadlá: Nie

Akustický systém: uzavřený

Farba: čierna

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag