Smaltovaný hrniec s pokrievkou 23 cm

Smaltovaný hrniec s pokrievkou 23 cm, zelená

23.99 €

Radosť prinášajúci Smaltovaný hrniec s pokrievkou 23 cm, zelená od obľúbeného výrobcu - tento produkt máte po jednoduchej objednávke za bombastickú cenu 23.99 €. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5902719583360
Do obchodu

Popis

Smaltovaný riad zaručuje pri správnom zaobchádzaní dlhú životnosť a odolnosť. Samozrejmosťou je zdravotná nezávadnosť a vynikajúce tepelné vlastnosti. Smaltovaný riad prináša do vašej kuchyne nádych starých čias, ručná výroba s priznanými drobnými nedokonalosťami nadväzuje na tradičné spracovanie.Hrniec s pokrievkou bude vďaka svojmu vzhľadu nielen praktickým pomocníkom, ale aj pekným doplnkom vašej kuchyne. 2 praktické uši pre jednoduchú manipuláciu. Riad nie je náročný na údržbu, ľahko sa čistí. Pri umývaní nepoužívajte drôtenku, ani abrazívne čistiace prostriedky, aby nedošlo k poškodeniu povrchu. Hrniec možno použiť na všetky druhy varných dosiek, vrátane indukčnej..

Parametre tovaru Smaltovaný hrniec s pokrievkou 23 cm, zelená

Názov: Smaltovaný hrniec s pokrievkou 23 cm, zelená EAN: 5902719583360 Výrobca: Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag