SodaStream Fľaša Pepsi Fuse 3Pack 1 l SODASTREAM

SodaStream Fľaša Pepsi Fuse 3Pack 1 l

14.99 €

Jasný hit, SodaStream Fľaša Pepsi Fuse 3Pack 1 l populárneho výrobcu SODASTREAM - tento tovar si môžete nechať doručiť extra lacno za 14.99 €. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 7290113763821
Do obchodu

Popis

SodaStream

So sadou 3 fliaš SodaStream Pepsi o objemoch 1 l budete mať vždy pripravený dostatok perlivej vody alebo ich obľúbených ochutených variantov. Fľaše využijete aj na výlety, do práce, do školy či športové aktivity. Sada fliaš je vhodná pre výrobník SodaStream Spirit.Plastové fľaše sú zdravotne nezávadné, vyrobené bez použitia BPA a ďalších škodlivých látok. Sú určené pre ručné umývanie teplou vodou do 50 °C. Pretože fľaše odolávajú opakovane tlaku CO2 plynu z bombičky a materiál sa opotrebováva aj starne, je každá fľaša z bezpečnostných dôvodov označená dátumom použiteľnosti. Akonáhle po niekoľkých rokoch táto doba uplynie, možno fľašu používať len mimo výrobník..

Parametre tovaru SodaStream Fľaša Pepsi Fuse 3Pack 1 l

Názov: SodaStream Fľaša Pepsi Fuse 3Pack 1 l EAN: 7290113763821 Výrobca: SODASTREAM Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag