SodaStream Jet Black Cocktail výrobník perlivej vody SODASTREAM

SodaStream Jet Black Cocktail výrobník perlivej vody

81.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci SodaStream Jet Black Cocktail výrobník perlivej vody s preslávenou značkou SODASTREAM - tento tovar si môžete nechať doručiť za takmer veľkoobchodnú cenu 81.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 7290116742120
Do obchodu

Popis

SodaStream

Najpopulárnejší výrobník perlivej vody JET. Výrobník je v čiernej farbe a v tejto výhodnej sade je doplnený o ďalšie bohaté príslušenstvo. Súčasťou balenia sú dve fľaše typu JET v dizajne Cocktail Party.Posledným doplnkom tohto balenia sú obľúbené príchute svetoznámych koktailov, Mojito a Italian Spritz s objemom 500 ml. Fľaše JET sú kompatibilné so všetkými výrobníkmi perlivej vody, ktoré využívajú plastové fľaše.Ako nápoj pripraviť? Príchuť vždy prilievajte až do hotovej perlivej vody, rozhodne nie už pred vložením do výrobníka. Pri sýtení nápoja by totiž príchuť spôsobila napenenie a došlo by k nežiaducemu zalepeniu mechanizmu výrobníka. Fľašu s pripravenou perlivou vodou nakloňte a príchuť pomaly nalievajte po stene. Fľašu zatvorte a zľahka premiešajte. A je to!Obsah balenia: 1x výrobník domácej perlivej vody JET v čiernej farbe 1x bombička s CO2 potravinárskym plynom 1x 2 fľaše JET Cocktail Party 1x príchuť SodaStream Mojito 500 ml 1x príchuť SodaStream Italian Spritz 500 ml.

Parametre tovaru SodaStream Jet Black Cocktail výrobník perlivej vody

Názov: SodaStream Jet Black Cocktail výrobník perlivej vody EAN: 7290116742120 Výrobca: SODASTREAM Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag