SodaStream Spirit Black Cocktail výrobník perlivej vody SODASTREAM

SodaStream Spirit Black Cocktail výrobník perlivej vody

97.99 €

Nie je prečo váhať, SodaStream Spirit Black Cocktail výrobník perlivej vody od top výrobcu SODASTREAM - tento artikel čaká na vás v hustej akciu za 97.99 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 7290116742113
Do obchodu

Popis

SodaStream

Limitovaná edícia SPIRIT Cocktail PartyPopulárny výrobník Spirit v čiernej farbe, ktorý obsahuje dve fľaše typu FUSE v dizajne Cocktail Party. Všetky fľaše majú objem 1 l. Sada je doplnená o originálne príchute svetoznámych koktailov, Mojito a Italian Spritz.Z balenia príchute s objemom 500 ml pripravíte až 12 veľkých fliaš hotového nápoja s chuťou svetoznámych koktailov. Fľaše do výrobníka sa vložia jednoduchým zacvaknutím. Nemusí sa skrutkovať.Ako nápoj pripraviť? Príchuť vždy prilievajte až do hotovej perlivej vody, rozhodne nie už pred vložením do výrobníka. Pri sýtení nápoja by totiž príchuť spôsobila napenenie a došlo by k nežiaducemu zalepeniu mechanizmu výrobníka. Fľašu s pripravenou perlivou vodou nakloňte a príchuť pomaly nalievajte po stene. Fľašu zatvorte a zľahka premiešajte. A je to!Obsah balenia 1x výrobník domácej perlivej vody SPIRIT v čiernej farbe 1x bombička s CO2 potravinárskym plynom 1x 2 fľaše FUSE Cocktail Party s objemom 1 l 1x príchuť SodaStream Mojito 500 ml 1x príchuť SodaStream Italian Spritz 500 ml.

Parametre tovaru SodaStream Spirit Black Cocktail výrobník perlivej vody

Názov: SodaStream Spirit Black Cocktail výrobník perlivej vody EAN: 7290116742113 Výrobca: SODASTREAM Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag