Solight Svetelná vonkajšia reťaz na batérie 50 LED s časovačom

Solight Svetelná vonkajšia reťaz na batérie 50 LED s časovačom, 5 m, studená biela

6.99 €

Unikátny Solight Svetelná vonkajšia reťaz na batérie 50 LED s časovačom, 5 m, studená biela značky Solight - tento artikel je v tento okamih extra výhodne za 6.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8592718018665
Do obchodu

Popis

Solight

Svetelné reťaze neodmysliteľne patria k tradičnej vianočnej výzdobe. Vďaka nim ľahko navodíte dokonalú atmosféru Vianoc. Reťaz má vďaka vnútornému aj vonkajšiemu použitiu a napájaniu na batérie široké možnosti využitia. Je vybavená integrovaným 8 hod. časovačom, ktorý po 8 hodinách svietenia svetlo vypne a po 16 hodinách znova automaticky zapne. Vybrať si môžete z 8 svetelných módov od blikania, prelínania svetla, stmievania a ďalších. Technické parametre a špecifikácie: počet LED diód: 50 možnosť voľby manuálneho vypnutia/zapnutia či 8 hod. časovača farba svetla: studená biela vzdialenosť diód: 10 cm dĺžka osvetleného kábla: 5 m farba kábla: zelená dĺžka prívodného kábla: 30 cm napájanie: 3x AA batéria výdrž batérií: cca 72 hodín (v závislosti na kvalite batérií) trieda ochrany: IP44 balenie: farebná krabica.

Parametre tovaru Solight Svetelná vonkajšia reťaz na batérie 50 LED s časovačom, 5 m, studená biela

Názov: Solight Svetelná vonkajšia reťaz na batérie 50 LED s časovačom, 5 m, studená biela EAN: 8592718018665 Výrobca: Solight : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag