SOLO NEW YORK Brašna/batoh pro NB Duane Hybrid

SOLO NEW YORK Brašna/batoh pro NB Duane Hybrid, sivá

65.99 €

Ponuka pre vás: SOLO NEW YORK Brašna/batoh pro NB Duane Hybrid, sivá od originálneho výrobcu - tento hit nájdete v sezónne zľave za 65.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 030918010402
Do obchodu

Popis

Duane Hybrid je možné ľahko používať ako tašku alebo ako batoh, vďaka dvom ramenným popruhom v zadnej časti tašky. Elegantný dizajn bol vyvinutý dizajnérmi v tvorivom štúdiu v New Yorku. Táto farebná kombinácia stelesňuje dušu Dolného Manhattanu a vytvára neohrozený vzhľad. Taška bola navrhnutá nielen na prenášanie vášho notebooku a tabletu, ale vďaka mnohým vreckám, pojme aj množstvo ďalších vecí.Polstrovaný priestor vyhradený pre notebook je 15,6''. Má vnútorné vrecko pre iPad/tablet, veľké predné vrecko s organizérom, dve menšie predné vrecká s rýchlym prístupom k obsahu, polstrované rukoväte s magnetickými západkami. Polstrované popruhy na batoh sú odnímateľné a nastaviteľné..

Parametre tovaru SOLO NEW YORK Brašna/batoh pro NB Duane Hybrid, sivá

Názov: SOLO NEW YORK Brašna/batoh pro NB Duane Hybrid, sivá EAN: 030918010402 Výrobca: Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag