Stolička do vane s prísavkami Wenko KP091 Wenko

Stolička do vane s prísavkami Wenko KP091

32.99 €

V akcii je len tu Stolička do vane s prísavkami Wenko KP091 od spoločnosti Wenko - tento produkt obchodujeme v neopakovateľnej akcii za 28.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 4008838294437
Do obchodu

Popis

Wenko

Táto univerzálna kvalitná plastová stolička zaistí bezpečnosť a pohodlie vo vani alebo sprche. Uľahčí kúpanie a sprchovanie osobám s pohybovými ťažkosťami alebo seniorom. Nožičky sú opatrené 4 veľkými prísavkami, ktoré zaistia maximálnu stabilitu na vlhkom povrchu. Sedátko stoličky má protišmykovú úpravu a otvor pre odvod vody.Stoličku možno zároveň využiť aj ako skracovač vane, skráti vaňu o 21 cm a poslúži na zapretie nôh pri kúpaní a zamedzí skĺzavaniu do vane.Vhodná aj ako schodík k vani alebo ako stupienok pre malé deti..

Parametre tovaru Stolička do vane s prísavkami Wenko KP091

Názov: Stolička do vane s prísavkami Wenko KP091 EAN: 4008838294437 Výrobca: Wenko Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag