Teddies Choré bábätko 36 cm s doplnkami Teddies

Teddies Choré bábätko 36 cm s doplnkami

25.99 €

Jasný hit, Teddies Choré bábätko 36 cm s doplnkami značky Teddies - tento produkt máte za pár kliknutí vo výpredajové akciu za 25.99 €. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8592190012007
Do obchodu

Popis

Teddies

Krásny set s chorým bábätkom, ktoré potrebuje pomoc od malých mamičiek či budúcich lekárok obsahuje bábiku s mäkkým telíčkom, ktorá vydáva rôzne zvuky a potrebné zdravotnícke pomôcky. Bábika má mäkké telíčko a reaguje zvukom aj svetlom. Po stlačení ručičky začervenajú tváričky a začne kašľať. Po priložení stetoskopu na srdiečko je počuť jeho tlkot. Po injekcii začne bábätko plakať. Daj bábätku fľaštičku do pusinky a počúvajte, ako pije. Uzdravte svoje bábätko.Balenie obsahuje: interaktívne bábätko stetoskop injekčnú striekačku kukátko do uší fľaštičku krabičku s nápisom VITAMÍNY kartu pacientaŠpecifikácia: veľkosť bábätka: 36 cm batérie 3x AG13 sú súčasťou balenia a slúžia iba na predvádzacie účely, odporúčame batérie vymeniť za nové rozmery balenia: 37 x 31 x 17 cm.

Parametre tovaru Teddies Choré bábätko 36 cm s doplnkami

Názov: Teddies Choré bábätko 36 cm s doplnkami EAN: 8592190012007 Výrobca: Teddies Farba: ružová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag