Televízor JVC LT-43VU83L čierna + Doprava zadarmo JVC

Televízor JVC LT-43VU83L čierna + Doprava zadarmo

394.00 €

Kvalitný Televízor JVC LT-43VU83L čierna + Doprava zadarmo od kvalitnej značky JVC - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 394.00 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 30 EUR alebo viac. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4975769457548
Do obchodu

Popis

JVC

YOUTUBE v 4K priamo na obrazovke TV

Najobľúbenejšia sociálna sieť so zameraním na video obsah je ľahko dostupná aj v JVC televízoroch. Bez nutnosti akejkoľvek ďalšej inštalácie sa, po pripojení k internetovej sieti, jednoducho dostanete k miliónom hodinám najrôznejších videí, videoklipov a filmov. Vďaka funkcii Miracast, tiež nazývanej zrkadlenie obsahu prenosného zariadenia, môžete jednoducho ovládať aplikáciu Youtube cez Váš mobil alebo tablet. Stačí mať televízor a prenosné zariadenie pripojené k rovnakej internetovej sieti.

UHD televízor JVC LT43VU83L umožňuje prístup tiež do americkej videotéky Netflix 4K. A to stlačením jediného tlačidla na diaľkovom ovládači. Netflix v poslednej dobe ponúka, vedľa klasických filmov a seriálov, tiež vlastnú hodnotnú tvorbu. Predovšetkým na poli seriálov. Vďaka tejto službe tak získate takmer nekonečný výber k spríjemneniu všedného večera.

Lepšia.TV – moderná alternatíva klasického vysielania

Dnes stále obľúbenejšia služba tzv. IP TV, tiež nazývaná príjem televízneho vysielania cez internetovú sieť teraz môžete využiť aj v televízore JVC a to vďaka pred nainštalovanej aplikácii pre službu Lepšia.TV. Pre jej využitie stačí pripojiť televízor k internetovej sieti. Kompatibilita nie je závislá na type vstavaného tuneru alebo na lokácii, kde chcete službu využívať. Oceníte ju predovšetkým na miestach, kde je zlý signál pozemného vysielania.
Aktuálnu programovú ponuku služby Lepší.TV nájdete tu..

Obľúbená filmotéka alebo hudobná knižnica

Vedľa vyššie uvedených aplikácii, ponúkajú televízory JVC tiež využitie filmotéky Filmbox Live. Aj tu nájdete nespočetné množstvo filmov, seriálov alebo dokumentov. Televízor možno využiť aj pre hudobné naladenie romantického večera alebo posedenie s priateľmi. U týchto príležitostí môžete využiť predinštalovanú aplikáciu obľúbenej hudobnej knižnice Deezer.

Podľahnite ostrému obrazu

Nový model televízoru JVC sa môže pochváliť ostrosťou obrazu, ktorá sa vyrovná ostrosti samurajského meča. Zobrazovacia technológia LED panelu s bočným osvetlením, tzv. Edge LED, ponúka ohromujúcufrekvenciu 2200 HZ Picture Performance Index. Vďaka nej si vychutnáte čistotu, ostrosť a plynulosť obrazu pri akčných a rýchlych scénach.

UHD TV – špička medzi kvalitou zobrazenia

Ultra High Definiton alebo ultra vysoké rozlíšenie je nástupcom dnes už veľmi rozšíreného FullHD zobrazenia. Toto označenie sa používa pre prístroje, ktorých displeje majú pomer strán aspoň 16:9 a aspoň jeden ich vstup vie prijímať signál v rozlíšení aspoň3840x2160 bodov. Vďaka týmto vlastnostiam budete môcť okúsiť maximálne realistický obraz, ktorý sa vyznačuje nevídanou ostrosťou a pestrosťou zobrazených farieb.

Pre ešte realistickejší obraz, s dôrazom na dôveryhodné zobrazenie miest s rozdielnym kontrastom, disponuje televízor funkciou HDR zobrazenie kompatibilné s formátom HDR 10 a technológiou Dolby Vision.

Nielen skvelý obraz, ale aj zvuk

K dokonalému pôžitku zo sledovania filmu patrí nielen ostrý a do najmenšieho detailu dôveryhodný obraz, ale tiež kvalitná zvuková kulisa. Preto je televízor JVC LT43VU83L osadený dvomi 10W reproduktormi. V kombinácii s technológiou Dolby Digital Plus tak televízor ponúka čistý zvuk vo výškach a zároveň silné a prekreslené basy.

Štandardom dnešnej doby sa stala tiež možnosť bezdrôtového pripojenia prenosných zariadení. Televízor JVC LT43VU83L ponúkne technológiu Bluetooth, ktorá v tomto prípade funguje ako prijímač, ale aj vysielač. Možno teda s televízorom bezdrôtovo spojiť slúchadla alebo reproduktory, ktoré technológiou Bluetooth disponujú. Zároveň však s televízorom ľahko prepojíte Váš mobilný telefón a jeho obsah tak možno prehrávať na veľkej obrazovke televízoru.

Maximálna kompatibilita pre príjem televízneho signálu

Televízor JVC LT43VU83L je vybavený všetkými dnes používanými tunermi pro príjem televízneho signálu. Nechýba DVB-T2 tuner s kodekom HEVC H.265. Vďaka nemu budete plne pripravení na chystaný prechod na nový štandard pozemného digitálneho vysielania. Nemôže sa vám tak stať, že budete nútení v blízkej dobe meniť televízor alebo dokupovať set-top box kvôli prechodu na nové technológie televízneho vysielania. Štandardom televízorov JVC je tiež tuner DVB-T pre príjem stávajúceho pozemného digitálneho vysielania, káblovýDVB-C tuner a DVB-S2/S tuner pre príjem satelitného vysielania.

Príjemcovia satelitného vysielania ocenia predovšetkým funkciu Skylink FastScan. Ten výrazne uľahčuje ladenie a časté aktualizácie programovej ponuky satelitného príjmu pre televízny signál. Ako funkcia Skylink FastScan funguje v televízoroch JVC si môžete pozrieť
tu.

Japonská precíznosť a elegantný design

Televízory JVC sa pýšia nielen kvalitnými zobrazovacími vlastnosťami, ale tiež veľmi elegantným designom, vďaka ktorému budú ozdobou každej obývacej izby. Moderné slim prevedenie tejto veľkej obrazovky a robustný stredový podstavec zaujme už na prvý pohľad. Zároveň však opticky neruší pri sledovaní televíznej obrazovky.

Inteligentná televízia = nespočetné možnosti využitia

SMART televízory JVC otvárajú novú dimenziu ich používania. Vďaka vstavanému Wi-Fi prijímaču ľahko zapojíte svoj televízor do domácej siete a rázom môžete nahliadnuť doslova do celého sveta. Internetový prehliadač rýchlo a prehľadne zobrazí na televíznej obrazovke webové stránky alebo obľúbené webové aplikácie ako je Netflix, YouTube, Facebook alebo Twitter.
FunkciaAVS, tiež nazývaná Audio Video Share zasa umožňuje jednoducho prepojiť televízor v domácej sieti s ďalšími prístrojmi, ktoré podporujú túto funkciu, napr. mobilný telefón alebo tablet. Jednoducho si tak na veľkej obrazovke prehráte videá alebo zobrazíte fotografie, ktoré ste vyfotili vašim prenosným zariadením. Rovnako pohodlne môžete zrkadliť obrazovku prenosného zariadenia na televízore vďaka funkcii ScreenShare.

HbbTV, čiže hybridné televízne vysielanie. To je ďalšia, veľmi cenená funkcia inteligentného televízoru JVC. Prepojuje v sebe digitálne televízne vysielanie so širokopásmovým internetom. Ponúka tak napr. prístup do kompletného archívu České televize v jej iVysílání. To dnes predstavuje už bezmála 10 rokov nepretržitého videa. Detský diváci ocenia túto funkciu predovšetkým pre púšťanie relácii z archívu detskej stanice ČT :Déčko. Táto technológia ponúka prístup do archívu ČT úplne zadarmo bez nutnosti akejkoľvek registrácie.

V súčasnosti využívajú funkciu HbbTV aj ďalšie komerčné stanice. Televízory JVC sú s týmto formátom plne kompatibilné a využívať ich môžete bez nutnosti akejkoľvek inštalácie alebo poplatku.

Nadštandardná podpora pre všetkých majiteľov televízorov JVC

JVC má pre svojich zákazníkov pripravený prémiový balíček nadštandardných služieb. Ten pod názvom JVC PREMIUM SERVICE PACK ponúka hneď niekoľko výhod, ktoré ocení každý majiteľ televízoru JVC.

Na všetky svoje televízory poskytuje značka JVC predĺženú záruku v dĺžke 42 mesiacov. Stačí sa po zakúpení zaregistrovať na webových stránkach www.jvc-tv.cz.
Pre televízory s uhlopriečkou 40“ a vyššie možno v prípade nutnosti využiť zásah servisného technika priamo u Vás doma. Odpadá tak starosť s obťažným prevozom väčších televízorov do servisu a späť.
V prípade nutnosti zásahu servisného technika, poskytuje značka JVC rýchle vyriešenie opravy v priebehu niekoľkých pracovných dní.
Pre všetkých zákazníkov je tiež zriadená telefonická infolinka. Tá funguje nielen pre nahlásenie prípadnej vady, ale tiež vám ochotne poradia so zapojením a inštaláciou nového televízoru alebo zodpovie akúkoľvek technickú otázku k televízorom JVC.
Viac informácii o prémiovom balíčku JVC PREMIUM SERVICE PACK nájdete na webových stránkach www.jvc-tv.cz..

Parametre tovaru Televízor JVC LT-43VU83L čierna + Doprava zadarmo

Názov: Televízor JVC LT-43VU83L čierna + Doprava zadarmo

EAN: 4975769457548

Výrobca: JVC

Technológia displeja: LED

Uhlopriečka obrazovky: 109 cm (43")

Rozlíšenie displeja: Ultra HD (4K)

Technológia zobrazenia: LED

Zobrazovacia frekvencia panelu: 50Hz

Index spracovania obrazu: 2200 PPI

HDR: Áno

Typ podsvietenia: Edge LED

Prehnutá obrazovka: Nie

Zrkadlenie obrazu (Miracast, WiDi...): Áno

Lokálne riadenie jasu (Micro Dimming): Nie

Obraz v obraze (PIP): Nie

Smart TV: Áno

HbbTV: Áno

TV tuner: DVB-T2 (H.265), DVB-T, DVB-S2, DVB-C

Twin Tuner: Nie

3D: Nie

Konverzia z 2D na 3D: Nie

Wi-Fi: Integrovaná

Internetový prehliadač: Áno

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag