Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l

Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l, 1 l

24.99 €

Jasný hit, Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l, 1 l čo nám dodáva Tescoma - tento artikel neprepásnite za takmer veľkoobchodnú cenu 24.30 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8595028442151
Do obchodu

Popis

Tescoma

Príprava výberovej kávy a sypaného čaju v domácich podmienkach je hotové umenie. Kanvica TEO bola navrhnutá po vzore French press - jednoduchého francúzskeho kávovaru na prípravu skutočne kvalitnej kávy s vycibrenou chuťou a vôňou, ktorý si skvele poradí aj s prípravou sypaného čaju. Kanvica na čaj a kávu TEO zaujme na prvý pohľad svojim čistým a nadčasovým prevedením. Vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, luxusný stojan je kombináciou špičkovej nerez ocele a plastu. Úchyt z kvalitného plastu má ergonomický tvar, takže konvička padne do ruky ako uliata a bude sa s ňou ľahko manipulovať.Návod na prípravu nápojov vo vnútri balenia. Sklenená nádoba je vhodná do umývačky, ostatné časti v umývačke neumývajte. 3 roky záruka..

Parametre tovaru Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l, 1 l

Názov: Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l, 1 l EAN: 8595028442151 Výrobca: Tescoma Veľkosť: 1 l : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag