TESCOMA multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO Tescoma

TESCOMA multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO

17.99 €

Jasný hit, TESCOMA multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO od známeho výrobcu Tescoma - tento artikel čaká na vás za skvelú cenu 15.90 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8595028447491
Do obchodu

Popis

Tescoma

Pri varení a grilovaní by sa vám iste hodili tri páry rúk ... alebo unikátna multifunkčná kuchárska pinzeta 3v1 Presto z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Stačí len vymeniť zakončenie z kvalitného žiaruvzdorného nylonu a získate kuchynskú pinzetu, široké kliešte alebo varešku. Vďaka odnímateľnému zakončeniu je vhodná aj pre riad s nepriľnavým povrchom, ktorý nepoškodí. Výmena zakončenia je jednoduchá a rýchla. Jednoduchá údržba. 3 roky záruka.Obsah balenia: 1x nehrdzavejúca pinzeta 3x vymeniteľné zakončenie z kvalitného nylonu plastový zásobník na nylonové zakončenie opatrený očkom pre zavesenie.

Parametre tovaru TESCOMA multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO

Názov: TESCOMA multifunkčná kuchárska pinzeta PRESTO EAN: 8595028447491 Výrobca: Tescoma Farba: čierna : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag