TESCOMA nôž s keramickou čepeľou VITAMINO 12 cm Tescoma

TESCOMA nôž s keramickou čepeľou VITAMINO 12 cm

17.90 €

Diskontný TESCOMA nôž s keramickou čepeľou VITAMINO 12 cm od producenta Tescoma - tento hit zoženiete za mimoriadne nízku cenu 17.90 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8595028445220
Do obchodu

Popis

Tescoma

Nôž s keramickou čepeľou VITAMINO značky Tescoma - perfektný univerzálny kuchynský nôž najmä pre krájanie a porciovanie čerstvého ovocia a zeleniny.Špičková keramická čepeľ noža neničí cenné vitamíny i nutričné látky obsiahnuté v čerstvom ovocí a zelenine. Krájané potraviny nevädnú ani nehnednú, nemenia chuť ani vôňu a zostávajú dlhšie svieže. Nože s keramickou čepeľou VITAMINO sú najlepšou voľbou najmä pre ovocné, zeleninové, detské a diétne pokrmy. Nôž je veľmi ostrý a pri bežnom používaní sa netupí aj nikdy nehrdzavie. Vhodné do umývačky riadu. Záruka 3 roky.Materiál: prvotriedna keramická čepeľ, rukoväť a puzdro z odolného plastu. Celková dĺžka noža 22 cm, dĺžka čepele 12 cm..

Parametre tovaru TESCOMA nôž s keramickou čepeľou VITAMINO 12 cm

Názov: TESCOMA nôž s keramickou čepeľou VITAMINO 12 cm EAN: 8595028445220 Výrobca: Tescoma Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag