TESCOMA obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm Tescoma

TESCOMA obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm

44.90 €

Radosť prinášajúci TESCOMA obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm od kvalitného výrobcu Tescoma - tento hit môžete zohnať po zľave za 44.90 €. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 8595028449778
Do obchodu

Popis

Tescoma

Chcete vyskúšať pokrmy, na ktoré si v klasickej jednodielnej panvici netrúfate? Trebárs španielskou tortillu alebo taliansku frittatu? S obojstrannou panvicou PRESTO pripravíte aj tieto exotické pokrmy hneď na prvýkrát ľahko a so zaručeným výsledkom.Dvojdielna panvica PRESTO je ideálna pre rovnomerné obojstranné vyprážanie a dusenie pokrmov. Je ideálna pre prípravu vysokých omeliet typu tortilla a frittata, vynikajúca aj na prípravu klasických stredoeurópskych pokrmov - plnených vreciek a placiek, zeleninových a ryžových pokrmov, rýb a pod. Pokrmy sú počas smaženia v obojstranné panvici uzavreté, obracajú sa rýchlym otočením panvice, nie je nutné používať obracačku. Pri obracaní nehrozí pretrhnutie alebo rozlomenie pokrmu ani jeho vypadnutie z panvice. Príprava pokrmov v obojstrannej panvici je kratšia a prepečenie je rovnomerné..

Parametre tovaru TESCOMA obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm

Názov: TESCOMA obojstranná panvica PRESTO ø 26 cm EAN: 8595028449778 Výrobca: Tescoma Farba: žltá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag