TESCOMA panvica i-PREMIUM Stone ø 26 cm

TESCOMA panvica i-PREMIUM Stone ø 26 cm , pr. 26 cm

30.99 €

Vynikajúci TESCOMA panvica i-PREMIUM Stone ø 26 cm , pr. 26 cm kvalitné značky Tescoma - tento produkt objednáte za jedinečnú cenu 47.90 €. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Ak nechcete platiť poštovné, stačí vytvoriť objednávku s minimálnou hodnotou €. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 8595028455007
Do obchodu

Popis

Tescoma

Panvica s "kamenným" povrchom - to je panvica i-PREMIUM Stone značky Tescoma s charakterom prírodného nelešteného kameňa.Špeciálny zvrásnený nepriľnavým povrch, vďaka ktorému sú mäso a ďalšie suroviny na panvici položené na veľkom množstve malých výstupkov, umožňuje, aby sa tuk a šťava dostali pod pripravovaný pokrm. Prepečenie je tak rovnomernejšie a bez plôch s pripálenín, ktoré u bežných panvíc vznikajú v miestach, kde najmä mäso ku dnu panvice najviac priľne. Jedlá pripravované v panviciach i-PREMIUM Stone si tak uchovávajú svoju prirodzenú chuť i šťavnatosť.Vlastnosti: masívne prevedenie ergonomická rukoväť s otvorom pre zavesenie široké indukčné dno možnosť použitia s univerzálnou sklenenou pokrievkou UNICOVER vhodné na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie možno bez obáv umývať v umývačke riadu 5 rokov zárukaMateriál:plast,hliníkovázliatina,nerez oceľ,antiadhéznypovrch.

Parametre tovaru TESCOMA panvica i-PREMIUM Stone ø 26 cm , pr. 26 cm

Názov: TESCOMA panvica i-PREMIUM Stone ø 26 cm , pr. 26 cm EAN: 8595028455007 Výrobca: Tescoma Veľkosť: pr. 26 cm : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag