Tescoma Purity Zdravá dóza do chladničky máslenka Tescoma

Tescoma Purity Zdravá dóza do chladničky máslenka

10.99 €

No a toto chcete: Tescoma Purity Zdravá dóza do chladničky máslenka od populárnej značky Tescoma - tento produkt objednáte s VIP zľavou pre každého za 10.20 €. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Len teraz, DOPRAVA ZDARMA pri výbere položiek nad €. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8595028474251
Do obchodu

Popis

Tescoma

Moderné kuchynské dózy sú vynikajúce pre hygienické uloženie pokrmov v chladničke.Dózy sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu. Použitý materiál je neutrálny, nijako neovplyvňuje kvalitu masla ani pri dlhodobom skladovaní.Dno s malými hrotmi uľahčuje krájanie, po ktorom maslo nekĺže.Dózy sú vyvinuté tak, aby boli dokonale stohovateľné, je možné ich navzájom skladať na seba a skladovať v najrôznejších zostavách, ktoré výrazne ušetria miesto v chladničke. Dózy možno vďaka praktickým uzatváracím krídelkám ľahko otvoriť a uzavrieť jedným dotykom prstov, náhradné krídelká sú súčasťou balenia. Vhodné do umývačky riadu, pre dokonalé vyčistenie najskôr vyberte dno s hrotmi z máslenky. Na výrobok je poskytnutá záruka 3 roky..

Parametre tovaru Tescoma Purity Zdravá dóza do chladničky máslenka

Názov: Tescoma Purity Zdravá dóza do chladničky máslenka EAN: 8595028474251 Výrobca: Tescoma Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag