Tescoma Purity Zdravá dóza do ledničky 14 x 11 cm Tescoma

Tescoma Purity Zdravá dóza do ledničky 14 x 11 cm

8.10 €

Radosť prinášajúci Tescoma Purity Zdravá dóza do ledničky 14 x 11 cm s pečaťou kvality Tescoma - tento artikel je v túto chvíľu pri práve prebiehajúcej akcii za 8.10 €. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 8595028472974
Do obchodu

Popis

Tescoma

Moderné kuchynské dózy sú vynikajúce pre hygienické uloženie pokrmov v chladničke. Tieto zdravé dózy sú vynikajúce pre uloženie a skladovanie drobného ovocia, zeleniny, koláčov, menších porcií syrov aj celého radu ďalších pokrmov.Dózy sú vyrobené zo špičkového plastového materiálu určeného pre zdravotníctvo a farmáciu Použitý materiál je neutrálny, nijako neovplyvňuje kvalitu pokrmov ani pri dlhodobom skladovaní. Opatrené sú obojstranným dnom s výstupkami proti vlhnutí potravín a na druhej strane zvýšeným okrajom proti vytekaniu tekutín z plátkov z ovocia a pod.Dózy sú vyvinuté tak, aby boli dokonale stohovateľné, je možné ich navzájom skladať na seba a skladovať v najrôznejších zostavách, ktoré výrazne ušetria miesto v chladničke. Dózy možno vďaka praktickým uzatváracím krídelkám ľahko otvoriť a uzavrieť jedným dotykom prstov, náhradné krídelká sú súčasťou balenia.Dózy je možné používať nielen ako podnosy uzavreté transparentným poklopom, ale aj otočené hore dnom ako transparentný dózy uzavreté plastovým vekom, čo je vynikajúci napr. pre hygienické uloženie šalátov v chladničke..

Parametre tovaru Tescoma Purity Zdravá dóza do ledničky 14 x 11 cm

Názov: Tescoma Purity Zdravá dóza do ledničky 14 x 11 cm EAN: 8595028472974 Výrobca: Tescoma Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag