Tescoma Razítko na sušienky DELÍCIA

Tescoma Razítko na sušienky DELÍCIA, 6 párty dekorů

14.40 €

Špičkový tovar, Tescoma Razítko na sušienky DELÍCIA, 6 párty dekorů s akostnou značkou Tescoma - tento hit zoženiete vo výhodnej akcii za 14.40 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Zásielky nad € vám bude doručený ZDARMA. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8595028477238
Do obchodu

Popis

Tescoma

Viete, prečo patria krehké maslové alebo kakaové sušienky medzi najvďačnejšie cukrovinky? Perfektne sa totiž hodia pre celý rad príležitostí - sú skvelým pohostením pre nečakanú návštevu a prídu vhod ako sladké zahryznutie v pauze na kávu alebo čaj, ku ktorým sa pre svoju jemnosť ideálne hodia. Poslúžia aj ako lahodná bodka za dobrou večerou a zbožňujú ich dospelí aj deti bez rozdielu veku. Sušienkam skrátka nikto neodolá. Preto je fajn mať doma vždy nejaké po ruke.Ak sušienky nestihnete kúpiť, alebo ich ako správna gazdiná chcete mať čerstvé, bez éčok a za zlomok ceny tých kupovaných, vyrobte si vlastné domáce sušienky! Títo pomocníci zvládnu toho oveľa viac než len pečiatky na cesto. Tvorí ich pečiatka s integrovaným zásobníkom, v ktorom nájdete šesť ľahko vymeniteľných razníc s originálnymi motívmi, a praktické kruhové vykrajovadlo. Táto vychytaná a navyše elegantná súprava vám umožní tlačiť doma dokonalé sušienky.Materiál: kvalitný, mimoriadne odolný plast, prvotriedny silikón. Záruka 3 roky.

Parametre tovaru Tescoma Razítko na sušienky DELÍCIA, 6 párty dekorů

Názov: Tescoma Razítko na sušienky DELÍCIA, 6 párty dekorů EAN: 8595028477238 Výrobca: Tescoma Farba: fialová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag