Tescoma Rýchlovarná kanvica GrandCHEF 1

Tescoma Rýchlovarná kanvica GrandCHEF 1,2 l

51.90 €

Najpredávanejšie Tescoma Rýchlovarná kanvica GrandCHEF 1,2 l od originálneho výrobcu Tescoma - tento hit môžete zaobstarať za bombastickú cenu 51.90 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8595028408614
Do obchodu

Popis

Tescoma

Príprava vriacej vody je rýchla, používanie kanvice je komfortné a bezpečné. Rýchlovarná kanvica GrandCHEF je vybavená svetelným indikátorom ohrevu a funkciou automatického vypnutia po dosiahnutí varu.Má dostatočne široké hrdlo na ľahké plnenie, filter na zachytávanie nečistôt, komfortnú masívnu rukoväť a stupnicu na presné plnenie.Pre ľahkú údržbu má nehrdzavejúca rýchlovarná kanvica odolnú vonkajšiu povrchovú úpravu v krémovo bielej farbe a ľahko aj dokonale ju vyčistíte bežnými čistiacimi prostriedkami. Čistenie: Čistite vlhkou utierkou s bežnými čistiacimi prostriedkami.Príkon: 1850-2100 W.

Parametre tovaru Tescoma Rýchlovarná kanvica GrandCHEF 1,2 l

Názov: Tescoma Rýchlovarná kanvica GrandCHEF 1,2 l EAN: 8595028408614 Výrobca: Tescoma Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag