Tescoma Sada na odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA Tescoma

Tescoma Sada na odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA

35.90 €

Neodoláte: Tescoma Sada na odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA čo odoberáme od výrobcu Tescoma - tento produkt doručujeme výhodne za 35.90 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Obľúbený bonus, doprava a manipulácia ZDARMA, je k dispozícii pre objednávky nad €. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Značka: 
SKU: 8595028489675
Do obchodu

Popis

Tescoma

Predstavujeme unikátny odšťavovač, ktorý je vynikajúci pre jednoduchú a rýchlu prípravu domácich ovocných a zeleninových sirupov, prírodných ovocných štiav, želé a džemov v bežnom kuchynskom nehrdzavejúcom riade, to znamená hrncoch a hrncoch s pokrievkou s priemerom 24 cm.So sadou pre odšťavovanie DELLA CASA nemusíte kupovať špeciálne odšťavovací hrniec, ale jednoducho použijete bežný nehrdzavejúci hrniec alebo kastról s pokrievkou s priemerom 24 cm. Jeden z tých, ktoré už doma máte a pravidelne používate. V sade DELLA CASA môžete naraz odsťaviť až 1 kg čerstvého alebo mrazeného ovocia či zeleniny.Pre odšťavovanie v sade DELLA CASA sa výborne hodia jahody, ríbezle, egreše, maliny, čučoriedky, čierny bez, brusnice, hrozno, jablká, hrušky, višne, čerešne, marhule, slivky, broskyne, tekvica, rebarbora a pod., Z ktorých v parnom odšťavovači ľahko pripravíte domáce ovocné a zeleninové sirupy.Sada pre odšťavovanie DELLA CASA je opatrená kvalitnou silikónovou hadičkou s uzáverom pre pohodlné stáčanie pripravených sirupov a štiav do fliaš. A nielen to: okrem sladených sirupov je vynikajúcai aj na prípravu domácich ovocných a zeleninových štiav s minimálnym množstvom cukru alebo úplne bez cukru z prírodných ovocných štiav ľahko pripravíte domáce ovocné a zeleninové želé a džemy hotové sirupy, šťavy, želé a džemy uchovávajte vo fľašiach s klipom DELLA CASA a v zaváracích pohároch DELLA CASAPoužitým materiálom je prvotriedny odolný plast a žiaruvzdorný silikón, výrobok je vhodný do umývačky a poskytneme vám naň nadštandardnú záruku 3 roky..

Parametre tovaru Tescoma Sada na odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA

Názov: Tescoma Sada na odšťavovanie ovocia a zeleniny DELLA CASA EAN: 8595028489675 Výrobca: Tescoma Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag