Tescoma Season Násypky pre vrecká s korením 6 ks Tescoma

Tescoma Season Násypky pre vrecká s korením 6 ks

9.99 €

Hit poslednej doby, Tescoma Season Násypky pre vrecká s korením 6 ks od obľúbenej značky Tescoma - tento artikel objednávajte v perfektnej akcii za 9.30 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8595028475043
Do obchodu

Popis

Tescoma

Vďaka týmto násypkám možno pokrmy z vreciek dochucovať bez nebezpečenstva vysypania nechtiac veľkého množstva korenia do pokrmu. Výhodou je, že korenie vo vreckách uzavretých násypouy pri skladovaní nevlhne a nezvetrá. Násypky sú vynikajúce pre dochucovanie pokrmov priamo z vreciek s korením a uzavretie vreciek pri skladovaní. Všetky násypky sú dodávané s vymeniteľnými viečkami s 3 rôznymi veľkosťami otvorov pre rovnomerné dávkovanie rôznych druhov mletého i celého korenia. Vyrobené z prvotriedneho odolného plastu, vhodné do umývačky. 3 roky záruka..

Parametre tovaru Tescoma Season Násypky pre vrecká s korením 6 ks

Názov: Tescoma Season Násypky pre vrecká s korením 6 ks EAN: 8595028475043 Výrobca: Tescoma Farba: zelená : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag