TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l Tescoma

TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l

148.99 €

Prestížny TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l od top výrobcu Tescoma - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 139.99 €. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8595028451986
Do obchodu

Popis

Tescoma

Zbiehajú sa vám slinky na šťavnaté dusené hovädzie, podávané so zemiakmi plné chuti alebo výbornú nadýchanú ryžu alebo dáte prednosť v okamihu pripravenej poctivej polievke zo zeleniny a kostí? Tieto a ostatné varené i dusené pochúťky za vás rýchlo a bezpečne uvarí tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE +, ktorý umožňuje varenie pri nízkom alebo vysokom tlaku a tým aj šetrnú úpravu potravín.Varenie v tlakovom hrnci výrazne urýchľuje prípravu jedál, šetrí energie a zdôrazňuje chuť použitých ingrediencií. Napriek tomu, z obavy zo zložitého ovládania a bezpečnosti, v rade domácností chýba alebo sa v ňom nevarí. Že sú tieto obavy zbytočné dokazuje jeden z najpredávanejších tlakových hrncov u nás - BIO EXCLUSIVE+..

Parametre tovaru TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l

Názov: TESCOMA tlakový hrniec BIO EXCLUSIVE+ 7.5 l EAN: 8595028451986 Výrobca: Tescoma : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag