Tescoma Zásobník na čajové vrecúška FlexiSPACE 37 x 15 cm Tescoma

Tescoma Zásobník na čajové vrecúška FlexiSPACE 37 x 15 cm

16.99 €

V zľave je Tescoma Zásobník na čajové vrecúška FlexiSPACE 37 x 15 cm od populárnej značky Tescoma - tento artikel nakupujte pri práve prebiehajúcej akcii za 15.90 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595028493504
Do obchodu

Popis

Tescoma

Veľký zásobník pre 80 vrecúšok s čajom, ktorý môžete v zásuvkách kuchynskej linky použiť samostatne alebo v individuálnej zostave s inými zásobníkmi. Vďaka nastaviteľným priehradkám vo vnútri zásobníka máte rôzne druhy čaju uložené a roztriedené prehľadne. Odoberanie aj doplňovanie čajových vrecúšok je jednoduché.Výhody: dodávaný s univerzálnymi spojkami a protišmykovými nožičkami pre jednoduché a rýchle vytváranie zostáv vyrobený z prvotriedneho odolného plastu, s protišmykovými nôžkami a spojkami ľahká údržba - stačí utrieť vlhkou utierkou záruka: 3 roky.

Parametre tovaru Tescoma Zásobník na čajové vrecúška FlexiSPACE 37 x 15 cm

Názov: Tescoma Zásobník na čajové vrecúška FlexiSPACE 37 x 15 cm EAN: 8595028493504 Výrobca: Tescoma Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag