Tescoma Zásobník na špongiovú utierku a hubku PURO Tescoma

Tescoma Zásobník na špongiovú utierku a hubku PURO

6.99 €

Trendy Tescoma Zásobník na špongiovú utierku a hubku PURO pochádzajúce od značky Tescoma - tento hit zoženiete extra lacno za 5.60 €. Vyberajte to najlepšie u nás. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8595028407051
Do obchodu

Popis

Tescoma

Je súčasťou ucelenej dizajnovej línie PURO zameranej na prehľadné usporiadanie a jednoduché používanie umývacích potrieb a prostriedkov v blízkosti drezu.Slúži na prehľadné a zároveň hygienické odkladanie hubovej utierky i hubky na riad a ich rýchle schnutie. Pre čo najdokonalejšie preschnutie sa utierka aj hubka vkladajú do zásobníka vo vertikálnej polohe.Zásobník s protišmykovou úpravou má vyberateľnú odkvapkávaciu vložku, ktorá urýchľuje schnutie a uľahčuje čistenie zásobníka zvnútra.Pre maximálnu úsporu miesta môžete zásobník odkladať do misky alebo dlhej misky PURO. Je navrhnutý tak, že spoločne s ostatnými položkami línie PURO do misky presne pasuje..

Parametre tovaru Tescoma Zásobník na špongiovú utierku a hubku PURO

Názov: Tescoma Zásobník na špongiovú utierku a hubku PURO EAN: 8595028407051 Výrobca: Tescoma Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag