Towee Textilná odporová guma Monstera Booty band

Towee Textilná odporová guma Monstera Booty band, 3 ks

25.99 €

Veľmi obľúbený produkt Towee Textilná odporová guma Monstera Booty band, 3 ks čo odoberáme od výrobcu Towee - tento hit môžete zohnať s neuveriteľnou zľavou za 25.99 €. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 8594205190137
Do obchodu

Popis

Towee

Posilňovacia odporová guma je šikovná fitness pomôcka pre efektívne precvičenie stehenných a pažných svalov. Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá, dajú vám cviky poriadne zabrať. Stačí prevliecť ruky alebo nohy a využiť ich odporu k sťaženiu klasických zostáv, ako napríklad drepov alebo úkrok. Vďaka gumovým protišmykovým pruhom na vnútornej strane materiálu zostane počas cvičenia vždy na svojom mieste. Booty bands sú dostatočne široké a vnútorná strana je pokrytá latexom, vďaka ktorému elastická guma drží. Každý zákazník dostane prístup k videu, ktoré pomôže vycvičiť nielen sedacie svaly. Sada obsahuje:1x ľahký odpor - farba čierna - pevnosť v ťahu* - 10-15 kg1x stredný odpor - farba zelená - pevnosť v ťahu* - 15-20 kg1x silný odpor - dizajn Monstera - pevnosť v ťahu* - 20-25 kg.

Parametre tovaru Towee Textilná odporová guma Monstera Booty band, 3 ks

Názov: Towee Textilná odporová guma Monstera Booty band, 3 ks EAN: 8594205190137 Výrobca: Towee Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag