Towee Textilná odporová guma Zebra Booty band

Towee Textilná odporová guma Zebra Booty band, silná odpor

15.49 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Towee Textilná odporová guma Zebra Booty band, silná odpor od obľúbenej značky Towee - tento tovar si môžete nechať doručiť takmer zadarmo za 15.49 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stačí naplniť košík vyššie uvedeným tovarom a NEPLATÍTE za dopravu. Nech vám ušetrené eura urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 8594205190168
Do obchodu

Popis

Towee

Posilňovacia odporová guma je šikovná fitness pomôcka pre efektívne precvičenie stehenných a pažných svalov. Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá, dajú vám cviky poriadne zabrať. Stačí prevliecť ruky alebo nohy a využiť ich odporu k sťaženiu klasických zostáv, ako napríklad drepov alebo úkrok. Guma má silný odpor, s pevnosťou v ťahu 20 - 25 kg.Vďaka gumovým protišmykovým pruhom na vnútornej strane materiálu zostane počas cvičenia vždy na svojom mieste. Booty bands sú dostatočne široké a vnútorná strana je pokrytá latexom, vďaka ktorému elastická guma drží. Každý zákazník dostane prístup k videu, ktoré pomôže vycvičiť nielen sedacie svaly..

Parametre tovaru Towee Textilná odporová guma Zebra Booty band, silná odpor

Názov: Towee Textilná odporová guma Zebra Booty band, silná odpor EAN: 8594205190168 Výrobca: Towee Farba: ružová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag