Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý Hyundai

Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý

21.90 €

Výnimočný tovar, Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý od popredného výrobcu Hyundai - tento tovar si môžete objednať v úžasnej akcii za 21.90 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 30 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8590393261338
Do obchodu

Popis

Hyundai

Nenápadný univerzál do vášho vozu
Vďaka transmitteru Hyundai FMT520BTCHARGE získate všestranného pomocníka a spolucestujúceho na dlhé jazdy. Pokiaľ vo vašom voze nemáte moderné rádio s podporou USB prehrávania alebo Bluetooth technológie, oceníte tento transmitter. Ten pomocou FM signálu ľahko a jednoducho dopraví audio signál z externého zdroja do akéhokoľvek autorádia.

Stačí mať naladenú rovnakú frekvenciu na príjme rádia, ale aj na transmitteri a môžete sa započúvať do svojich obľúbených skladieb. Na výber máte hneď z niekoľkých typov médií. Pokiaľ je vašim najväčším zdrojom hudby mobilný telefón, oceníte možnosť prepojenia pomocou Bluetooth technológie.

Transmitter ďalej ponúka možnosť prehrávania MP3 súborov z Flash diskov vďaka USB vstupu. Podporuje tiež prehrávanie z Micro SD kariet. A to až do kapacity 32 GB. Jeden z dvoch USB slotov na transmitteri slúži pre napájanie externých zariadení. A to prúdom až 3,4 A..

Parametre tovaru Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý

Názov: Transmitter Hyundai FMT 520 BT CHARGE sivý

EAN: 8590393261338

Výrobca: Hyundai

Typ MP3 príslušenstva: FM transmitter, adaptér / autonabíjačka, handsfree

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag