Twistshake Upokojujúca deka Lev Twistshake

Twistshake Upokojujúca deka Lev

16.99 €

Jedinečná ponuka, Twistshake Upokojujúca deka Lev od obľúbenej značky Twistshake - tento produkt máte za pár kliknutí za skvelú cenu 16.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávkach nad € od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 7350083125156
Do obchodu

Popis

Twistshake

Levíček Patrik je odvážny, láskavý a vždy k službám, keď ho potrebujete! Je vládcom savany a túži stať sa tým najlepším kamarátom vašich malých drobčekov. Upokojujúcu deku Twistshake si vaši najmenší zamilujú na prvý dotyk. Je vyrobená z plyšovej velúrovej tkaniny krásnej hnedej farby. Materiál je úplne nehorľavý a neobsahuje žiadne ohňovzdorné látky, takže je tkanina jemná a bezpečná. Všetky drobné doplnky sú bezpečne pripevnené, takže nehrozí riziko, že by ich dieťa utrhlo alebo odstránilo. Deka je schválená a vybavená značkou CE v súlade s normou EN 71. Vhodná pre drobčekov od 0 mesiacov veku..

Parametre tovaru Twistshake Upokojujúca deka Lev

Názov: Twistshake Upokojujúca deka Lev EAN: 7350083125156 Výrobca: Twistshake Farba: hnedá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag