Umývačka riadu Goddess DFE947DW9N biela + Doprava zadarmo Goddess

Umývačka riadu Goddess DFE947DW9N biela + Doprava zadarmo

255.90 €

Toto si zamilujete: Umývačka riadu Goddess DFE947DW9N biela + Doprava zadarmo od obľúbenej spoločnosti Goddess - tento produkt objednáte s neuveriteľnou zľavou za 255.90 €. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 30 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 8590393298549
Do obchodu

Popis

Goddess

Úzka umývačka pojme deväť jedálenských súprav
Predovšetkým do menších kuchýň je ideálna úzka umývačka riadu Goddess DFE947DW9N o šírke iba 45 centimetrov. Aj napriek svojim kompaktným rozmerom však pojme až deväť jedálenských súprav, disponuje šiestimi umývacími programami a pýši sa vysokou triedou účinnosti umývania a sušenia . Umývačka Goddess zároveň šetrí vašu peňaženku aj životné prostredie, pretože pracuje vo veľmi úspornej energetickej triede A++. Ročne tak v priemere spotrebuje iba 197 KWh elektriny a 2380 litrov vody. Umývačku môžete aj ľahko podstaviť pod kuchynskú dosku jednoduchou demontážou horného krytu umývačky. Výška takto upravenej umývačky je potom cca 82 cm.

Šesť umývacích programov pre každú situáciu
Voľne stojaca umývačka riadu Goddess DFE947DW9N v bielom prevedení vám ponúka šesť umývacích programov pre každý typ riadu a miery jeho zašpinenia. Pre silne znečistený riad zvoľte program Intenzívny , zatiaľ čo pre chúlostivejší riad sa hodí Light . Keď chcete, aby umývačka pracovala čo najúspornejšie, vyberte si program ECO , a keď chcete ušetriť čas, poslúžia vám programy 60 minút alebo Rýchly . Pokiaľ je na vašom riade aj odolná, zaschnutá špina, využite tiež program Predumytie . A nemusíte pritom čakať, kým naplníte celú umývačku - funkcia polovičnej náplne vám umožní umyť aj menšie množstvo riadu v hornom alebo dolnom koši.

Užite si pohodlné ovládanie a bezpečnú prevádzku
Vnútorný priestor umývačky Goddess DFE947DW9N využijete čo najefektívnejšie, keď si nastavíte výšku horného koša podľa veľkosti riadu. Pokiaľ umývate hrnce alebo pekáče, umiestnite ich do spodného koša, kde sklopíte priehradky na taniere. Ďalší užívateľský komfort vám umývačka ponúka vďaka elektronickému ovládaniu a LED displeju , ktorý zobrazuje zvolený program, zvyšný čas a tiež vás informuje o nedostatku soli či leštidla . Pokiaľ ste si obľúbili tablety na umývanie, priamo pre ne je určená funkcia 3v1 . Hodiť sa vám určite bude aj detský zámok alebo funkcia odložený štart , s ktorou si ľahko načasujete umývanie podľa vašich potrieb..

Parametre tovaru Umývačka riadu Goddess DFE947DW9N biela + Doprava zadarmo

Názov: Umývačka riadu Goddess DFE947DW9N biela + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298549

Výrobca: Goddess

Typ: voľne stojaci

Kapacita umývačky: 9súprav/a,y

Spotreba energie: 0.682kWh

Spotreba vody: 8.5l

Odhadovaná ročná spotreba energie: 197kWh

Odhadovaná ročná spotreba vody: 2380l

Energetická trieda: A++

Odhadované náklady umývania za 1 rok: 47EUR

Odhadované náklady umývania za 5 rokov: 235EUR

Odhadované náklady umývania za 10 rokov: 471EUR

Účinnosť umývania: A

Účinnosť sušenia: A

Dĺžka štandardného programu: 216min

Počet teplôt: 3

Funkcie umývačky: indikácia leštidla, ukazovateľ zostatkového času, polovičná náplň, ochrana proti úniku vody, indikácia soli

Počet programov: 6

Odložený štart: Áno

Príborová zásuvka: Nie

AquaStop: Nie

Hlučnosť pri umývaní: 47dB

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag