Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N nerez + Doprava zadarmo Goddess

Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N nerez + Doprava zadarmo

269.00 €

Obľúbený produkt Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N nerez + Doprava zadarmo od kvalitnej značky Goddess - tento artikel nakupujte takmer zadarmo za 269.00 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Pri objednávke nad 30 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 8590393298556
Do obchodu

Popis

Goddess

Nepostrádateľný pomocník v každej domácnosti
Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N je voľne stojaca umývačka, ktorú môžete v kuchyni umiestniť kdekoľvek, a vždy bude vyzerať skvele. Jedná sa o umývačku o šírke 45 cm, ktorá pojme 9 sád riadu a stane sa teda vaším veľkým pomocníkom pri bežnej domácej prevádzke, ale aj pri rodinných oslavách či stretnutiach. Navyše vďaka svojmu krásnemu dizajnu v nerezovom prevedení Inox Looks s ochranou proti otlačkom prstov, sa stane krásnym doplnkom každej kuchyne.

Vždy optimálna spotreba vody aj energie
Umývačku Goddess môžete vďaka funkcii polovičnej náplne zapínať kedykoľvek aj keď ju nemáte úplne naplnenú. Vďaka zónovému umývaniu, kedy môžete zvoliť umývanie horného alebo spodného koša, budete šetriť vodu a elektrickú energiu. K dispozícii máte 6 štandardných umývacích programov (Intenzívny, ECO umývanie, Light, 60 min., Rýchly program, Predumývanie) a funkciu odloženého štartu a tiež funkciu na optimálne používanie tabliet na umývanie 3 v 1 .

Prispôsobí sa vašim potrebám
Môžete si tiež prispôsobiť vnútorný priestor umývačky tak, ako práve potrebujete, vďaka nastaviteľnému hornému košu a sklopným priehradkám na tanieri. Informáciu o zvolenom programe a zostávajúcom čase máte k dispozícii na prehľadnom LED displeji , ktorý vás tiež upozorní na nedostatok leštidla či soli. V domácnosti s deťmi využijete tiež detský zámok. Umývačku môžete aj ľahko podstaviť pod kuchynskú dosku jednoduchou demontážou horného krytu umývačky. Výška takto upravenej umývačky je potom cca 82 cm..

Parametre tovaru Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N nerez + Doprava zadarmo

Názov: Umývačka riadu Goddess DFE947DX9N nerez + Doprava zadarmo

EAN: 8590393298556

Výrobca: Goddess

Typ: voľne stojaci

Kapacita umývačky: 9súprav/a,y

Spotreba energie: 0.682kWh

Spotreba vody: 8.5l

Odhadovaná ročná spotreba energie: 197kWh

Odhadovaná ročná spotreba vody: 2380l

Energetická trieda: A++

Odhadované náklady umývania za 1 rok: 47EUR

Odhadované náklady umývania za 5 rokov: 235EUR

Odhadované náklady umývania za 10 rokov: 471EUR

Účinnosť umývania: A

Účinnosť sušenia: A

Dĺžka štandardného programu: 216min

Počet teplôt: 3

Funkcie umývačky: indikácia leštidla, ochrana proti úniku vody, polovičná náplň, ukazovateľ zostatkového času, indikácia soli

Počet programov: 6

Odložený štart: Áno

Príborová zásuvka: Nie

AquaStop: Nie

Hlučnosť pri umývaní: 47dB

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag