Viaceúčelový vysávač ETA Poseidon 7865 90030 modrý + Doprava zadarmo ETA

Viaceúčelový vysávač ETA Poseidon 7865 90030 modrý + Doprava zadarmo

199.00 €

Práve je za dobrú cenu Viaceúčelový vysávač ETA Poseidon 7865 90030 modrý + Doprava zadarmo populárneho výrobcu ETA - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 199.00 €. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad tridsať eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8590393259359
Do obchodu

Popis

ETA

Viacúčelový vysávač ETA Poseidon v prevedení 4 v 1 je určený na suché a mokré vysávanie, hĺbkové čistenie, čistenie okien, prepieranie kobercov alebo čalúneného nábytku. V kategórii viacúčelových vysávačov disponuje vysokým sacím výkonom až 300 W. Skvele sa tak hodí do bytov a rodinných domov, alebo aj do menších firiem.

So svojimi funkciamisuchého a mokrého vysávania, šampónovania, možnosťou vysávania tekutín a možnosťou vysávania nečistôt a tekutín bude ideálnym pomocníkom.

Súčasťou balenia viacúčelového vysávača ETA Poseidon je univerzálna podlahová hubica s výsuvnou turbohubicou na efektívnejšie vysávanie kobercov, ktorá účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Nástavec na tvrdé podlahy vám umožní vysávanie tvrdých podláh ako sú parkety, plávajúce podlahy, dlažby, lino atď. Turbohubica vám umožní efektívnejšie vysávať koberce, účinne pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť. Ďalej sú v príslušenstve stierka, veľká a malá šampónovacia hubica, hubica na umývanie okien, sacie trubky (kovové dvojdielne), hubica na čalúnenie, s ktorou šetrne povysávate mäkké textilné povrchy ako je čalúnenie alebo vankúše. So štrbinovou hubicou upracete aj v úzkych a ťažko prístupných miestach a kefka s jemnými štetinkami vám pomôže upratať na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín – najčastejšie na nábytku, obrazoch, stenách a pod.

Filtráciu zabezpečujú dva mikrofiltre – ochranný motorový a výstupný a syntetické vrecko na prach.

Veľký objem syntetického vrecka na prach 5 litrov šetrí náklady a minimalizuje nutnosť jeho výmeny. Objem odpadovej nádoby na prach / vodu je 8 litrov. Je tu zabudovaný bezpečnostný plavák, ktorý zabráni preplneniu odpadovej nádoby. Objem nádrže na čistiaci roztok je 4 litre. Čistiaci roztok možno plniť bez nutnosti demontáže vysávača. Integrované čerpadlo umožňuje účinné dávkovanie čistiaceho roztoku. Svetelná signalizácia vás bude informovať o prevádzke čerpadla. V prípade potreby možno zmeniť režim z mokrého na suchý, zmena je rýchla – za pár minút. S veľkým akčným rádiusom 11 metrov bez problémov dosiahnete aj do vzdialených miest. Ochrana proti prehriatiu motora aktívne ochráni el. motor pred poškodením.

Okamžité zníženie sacieho výkonu možno podľa potreby previesť mechanicky na držadle hadice. Viacúčelový vysávač ETA Poseidon je vybavený otočnými kolieskami, ktoré umožňujú plynulý pohyb do všetkých strán a zároveň zaisťujú vysokú stabilitu pri pojazde. Kolieska sú úplne zakryté a tým sú chránené proti odlomeniu. Pevné a praktické držadlo uľahčí manipuláciu. Pri uskladnení vysávača oceníte úchyt na upevnenie napájacieho kábla a vertikálna parkovacia poloha.

ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor. Predĺženú záruku si registrujte TU ..

Parametre tovaru Viaceúčelový vysávač ETA Poseidon 7865 90030 modrý + Doprava zadarmo

Názov: Viaceúčelový vysávač ETA Poseidon 7865 90030 modrý + Doprava zadarmo

EAN: 8590393259359

Výrobca: ETA

Príkon vysávače: 1500W

Typ filtrácie: sáčkový

Typ konštrukcie: podlahový

Akčný rádius/dosah: 11m

Hlučnosť: 80dB

Objem prachového vrecka alebo nádoby: 8l

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag