Vilac Kartová hra Mistigri Vilac

Vilac Kartová hra Mistigri

8.49 €

No tak toto je gól: Vilac Kartová hra Mistigri od Vilac - tento tovar si môžete objednať pri časovo obmedzenej akcii za 8.49 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Doprava bez poplatku sa teraz vzťahuje na objednávky s minimálnou hodnotou €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3048700076151
Do obchodu

Popis

Vilac

Klasická kartová hra v jedinečnom prevedení s ilustráciami výtvarníčky Ingely P. Arrhenius vás prevedie fantastickým svetom zvierat v ľudských rolách. Vďaka jednoduchým pravidlám a nezameniteľnému spracovaniu ju deti budú chcieť hrať stále znova a prezerať si pritom krokodílych záhradníkov, líščie hudobníčky, opičieho kráľa a kráľovnú či koalieho astronauta.Striedajte sa v ťahoch, vyťahujte protihráčovi listy z ruky a odkladajte k sebe padnúce dvojice kariet. Komu nakoniec zostane nepárna karta s Mistrigim, zlomyseľným mačacím gentlemanom?Hlavné vlastnosti: 33 kariet s rôznymi obrázkami pre 2–4 hráčov dizajn Ingela P. Arrhenius návod k hre Mistrigi (CZ) návod k hre Mistrigi (SK)Švédska umelkyňa Ingela Peterson Arrhenius sa narodila v roku 1967. Umenie a dizajn mali vždy miesto v jej živote a než začala jej kariéra ilustrátorky, Ingela pracovala ako umelecká vedúca v Štokholme. Potom študovala reklamný a grafický dizajn na umeleckej škole aj v Štokholme. V roku 1992 začala podnikať ako ilustrátorka na voľnej nohe a pracovala medzinárodne naprieč reklamou, dizajnom, vydavateľstvom… V minulosti vytvárala tlačové vzory pre tkaniny, tapety, papiernictvo, taktiež pracovala na obaloch, produktovom dizajne, bytových doplnkoch a hračkách. Jej plagáty a designové hračky nájdete po celom svete. Má vášeň pre retro štýl, čo je jasne vidieť na ich dieloch a taktiež v jej nadšení pre typografiu a farby. Teraz žije v Štokholme s manželom a 2 synmi..

Parametre tovaru Vilac Kartová hra Mistigri

Názov: Vilac Kartová hra Mistigri EAN: 3048700076151 Výrobca: Vilac Farba: mix farieb : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag