Vrecia do odpadkového koša 30 L

Vrecia do odpadkového koša 30 L, Simplehuman typ G zaťahovacie, 3 x 20 ks (60 vriec)

20.99 €

No tak toto je gól: Vrecia do odpadkového koša 30 L, Simplehuman typ G zaťahovacie, 3 x 20 ks (60 vriec) kvalitné značky Simplehuman - tento tovar si môžete nechať poslať za jedinečnú cenu 20.99 €. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 838810017532
Do obchodu

Popis

Simplehuman

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša - veľkosť G. Objem 30 l, dvojité švy, pevná sťahovacia šnúra. V balení 3 x 20 ks. Vhodné pre koše značky Simplehuman. Vrecia do košov sú navrhnuté tak, aby sa zmestili perfektne do vybraného koša Simplehuman. Nikde nič nevykukuje, všetko drží ako má. Po zatvorení veka nie sú nikde vidieť presahy vriec.Extra odolný plast a hrubé dvojité švy sa postarajú o to, aby nedochádzalo k nechcenému prasknutiu alebo pretrhnutiu vreca. Navyše vďaka pohodlnej sťahovacej šnúre jednoducho zatiahnete za dve strany šnúry a celé vrece zdvihnete. Potom ho môžete pohodlne odniesť do popolnice.Praktický dávkovač vriec vám umožní uchopiť a odtrhnúť nové vrece behom chvíľky - bez roztrhnutia alebo strapkania. Celý dávkovač umiestnite do vrecka na vrecia a budete mať nové vrece vždy po ruke. Balenie sa presne vojde do priestoru v koši a vrecko možno vytiahnuť jednou rukou..

Parametre tovaru Vrecia do odpadkového koša 30 L, Simplehuman typ G zaťahovacie, 3 x 20 ks (60 vriec)

Názov: Vrecia do odpadkového koša 30 L, Simplehuman typ G zaťahovacie, 3 x 20 ks (60 vriec) EAN: 838810017532 Výrobca: Simplehuman : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag