Vrecia do odpadkového koša 35-45 L

Vrecia do odpadkového koša 35-45 L, Simplehuman typ K, zaťahovacie, 20 ks v balení

8.99 €

Trendy Vrecia do odpadkového koša 35-45 L, Simplehuman typ K, zaťahovacie, 20 ks v balení od známej značky Simplehuman - tento artikel musíte mať s unikátnou zľavou za 8.99 €. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Obľúbená ponuka je späť, už žiadne balné a poštovné pri objednávkach nad €. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 838810003221
Do obchodu

Popis

Simplehuman

Extra silné sťahovacie vrecia do odpadkového koša - veľkosť K. Objem 35 - 45 l, dvojité švy, pevná sťahovacia šnúra. V balení 20 ks. Vhodné pre koše značky Simplehuman. Vrecia do košov sú navrhnuté tak, aby sa zmestili perfektne do vybraného koša Simplehuman. Nikde nič nevykukuje, všetko drží ako má. Po zatvorení veka nie sú nikde vidieť presahy vriec.Extra odolný plast a hrubé dvojité švy sa postarajú o to, aby nedochádzalo k nechcenému prasknutiu alebo pretrhnutiu vreca. Navyše vďaka pohodlnej sťahovacej šnúre jednoducho zatiahnete za dve strany šnúry a celé vrece zdvihnete. Potom ho môžete pohodlne odniesť do popolnice. Praktický dávkovač vriec vám umožní uchopiť a odtrhnúť nové vrece behom chvíľky - bez roztrhnutia alebo strapkania. Celý dávkovač umiestnite do vrecka na vrecia a budete mať nové vrece vždy po ruke. Balenie sa presne vojde do priestoru v koši a vrecko možno vytiahnuť jednou rukou..

Parametre tovaru Vrecia do odpadkového koša 35-45 L, Simplehuman typ K, zaťahovacie, 20 ks v balení

Názov: Vrecia do odpadkového koša 35-45 L, Simplehuman typ K, zaťahovacie, 20 ks v balení EAN: 838810003221 Výrobca: Simplehuman : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag