Woody Hojdací kruh pr. 85 cm

Woody Hojdací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá

78.99 €

Príjemné pocity nadväzujúci Woody Hojdací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá od obľúbeného výrobcu Woody - tento produkt objednáte vo výhodnej akcii za 82.99 €. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vyberte položky s celkovou hodnotou nad € a poštovné je ZDARMA. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8591864914012
Do obchodu

Popis

Woody

Hojdačka pre zábavu i relaxáciu. Sedák je vypletený povrazovou sieťou, kovový rám je tiež chránený povrazom. Použitý materiál umožňuje komfortný odpočinok i bezpečné hojdanie. Hojdačka sa môže používať len v sede alebo v ľahu. Vešia sa za kovové krúžky, ktoré sú prevlečené na závesných lanách. Laná sú pevne zakončené zataveným uzlom v spodnej časti kruhu. Hojdačka bola ocenená ako víťaz súťaže HRAČKA ROKU 2013.Technické parametre a špecifikácie: priemer kruhu: 85 cm max.nosnosť: 100 kg alebo pre 1-2 deti dĺžka závesných lán je 170 cm vonkajšie použitieUmiestnenie je vhodné na plochý, nie betónový, dláždený a asfaltovaný povrch, s minimálnym odstupom 2 m od možných prekážok, ako sú ploty, garáže, domy, previsnuté vetvy, šnúry na bielizeň alebo elektrické vedenie..

Parametre tovaru Woody Hojdací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá

Názov: Woody Hojdací kruh pr. 85 cm, červeno-modrá EAN: 8591864914012 Výrobca: Woody : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag