Záhradný stôl Ratan Lux

Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, biela

57.49 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, biela čo nám vyrába - tento produkt obchodujeme s extra zľavou za 57.49 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Čo tak doprava ZDARMA? Ak si objednáte viac ako €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8606006429511
Do obchodu

Popis

Krásny a kvalitne spracovaný stôl z polyratanu je skvelým doplnkom do záhrady, na terasy aj do vnútorných priestorov. Vyniká kvalitným spracovaním, pevnosťou a nepotrebuje takmer žiadnu údržbu. Stôl je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Hranaté nohy stola aj okraj hornej dosky sú z ratanového výpletu bielej farby.Vnútorná časť hornej dosky je hladká s jemným prúžkum. Stôl sa veľmi dobre čistí, stačí ho utrieť vlhkou handričkou. V prípade silného znečistenia ho ľahko umyjete tlakovou umývačkou. Vyrobené z plastu, ktorý neobsahuje prísady recyklátu, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť výrobku. Použitá farba má perfektné technologické vlastnosti, ktoré nábytku poskytujú atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť voči UV žiareniu.Tým je zaručená dlhoročná stálosť farieb, aj keď je nábytok vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Zároveň je nábytok odolný extrémne nízkym teplotám a intenzívnej vlhkosti, vďaka tomu je možné ho používať v interiéri aj exteriéri. Stôl dodávame v demonte, rozmery balenia je 77 x 84 x 8 cm..

Parametre tovaru Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, biela

Názov: Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, biela EAN: 8606006429511 Výrobca: Farba: biela : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag