Záhradný stôl Ratan Lux

Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, champagne

45.49 €

Práve je za dobrú cenu Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, champagne od originálneho výrobcu - tento hit môžete zohnať extra výhodne za 45.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Páči sa vám DOPRAVA, ktorú za vás e-shop platí? Stačí kúpiť cez € a je tvoja. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8606006429535
Do obchodu

Popis

Krásny a kvalitne spracovaný stôl z polyratanu je skvelým doplnkom do záhrady, na terasy aj do vnútorných priestorov. Vyniká kvalitným spracovaním, pevnosťou a nepotrebuje takmer žiadnu údržbu. Stôl je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Hranaté nohy stola aj okraj hornej dosky sú z ratanového výpletu krémovej farby. Vnútorná časť hornej dosky je hladká s jemným prúžkom. Stôl sa veľmi dobre čistí, stačí ho utrieť vlhkou handričkou. V prípade silného znečistenia ho ľahko umyjete tlakovou umývačkou.Vyrobené z plastu, ktorý neobsahuje prísady recyklátu, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť výrobku. Použitá farba má perfektné technologické vlastnosti, ktoré nábytku poskytujú atraktívny vzhľad a vysokú odolnosť voči UV žiareniu. Tým je zaručená dlhoročná stálosť farieb, aj keď je nábytok vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Zároveň je nábytok odolný extrémne nízkym teplotám a intenzívnej vlhkosti, vďaka tomu ho možno používať v interiéri aj exteriéri.Stôl dodávame v demonte, rozmer balenia je 77 x 84 x 8 cm.

Parametre tovaru Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, champagne

Názov: Záhradný stôl Ratan Lux, 73 x 75,5 x 75,5 cm, champagne EAN: 8606006429535 Výrobca: Farba: béžová : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag