Záhradný úložný box Boxe Rato Plus antracit

Záhradný úložný box Boxe Rato Plus antracit, 290 l, 114 cm

57.99 €

V akcii je práve teraz Záhradný úložný box Boxe Rato Plus antracit, 290 l, 114 cm s trendy značkou - tento tovar si môžete nechať poslať v jedinečnej akcii za 56.99 €. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Keď sa vám páči vyššie uvedený tovar €, už sa nemusíte starať o cenu dopravy, bude ZDARMA. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5905197977829
Do obchodu

Popis

Objemný záhradný box vám pomôže ovládnuť každý neporiadok a vďaka kolieskam bude ľahko premiestniteľným pomocníkom. Box je ľahký, odvetraný a chráni uschované predmety pred náhlym dažďom. Ľahko v ňom uschováte vankúše zo záhradného nábytku, deky, záhradné potreby, menší nábytok alebo hračky pre deti. Vstavaný držiak s možnosťou uzamknutia vám dovolí zamknúť cennejšie veci vo vnútri.Bočné strany majú mozaikovú štruktúru a sú zdobené imitáciou ratanového výpletu.Kvalitný, bezúdržbový box je odolný voči atmosférickým vplyvom a nemusí sa nijako konzervovať. Jednotlivé časti boxu sa zacvaknú do seba, takže vám jeho zostavenie nezaberie veľa času..

Parametre tovaru Záhradný úložný box Boxe Rato Plus antracit, 290 l, 114 cm

Názov: Záhradný úložný box Boxe Rato Plus antracit, 290 l, 114 cm EAN: 5905197977829 Výrobca: Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag