Záhradný úložný box Boxe Rato Plus hnedá

Záhradný úložný box Boxe Rato Plus hnedá, 290 l, 114 cm

57.99 €

Výnimočný tovar, Záhradný úložný box Boxe Rato Plus hnedá, 290 l, 114 cm od firmy - tento hit zoženiete výhodne za 56.99 €. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči doprava zadarmo, uistite sa, že ste si objednali viac ako €. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5905197977812
Do obchodu

Popis

Objemný záhradný box vám pomôže ovládnuť každý neporiadok a vďaka kolieskam bude ľahko premiestniteľným pomocníkom. Box je ľahký, odvetraný a chráni uschované predmety pred náhlym dažďom.Ľahko v ňom uschováte vankúše zo záhradného nábytku, deky, záhradné potreby, menší nábytok alebo hračky pre deti. Vstavaný držiak s možnosťou uzamknutia vám dovolí zamknúť cennejšie veci vo vnútri.Bočné strany majú mozaikovú štruktúru a sú zdobené imitáciou ratanového výpletu.Kvalitný, bezúdržbový box je odolný voči atmosférickým vplyvom a nemusí sa nijako konzervovať. Jednotlivé časti boxu sa zacvaknú do seba, takže vám jeho zostavenie nezaberie veľa času..

Parametre tovaru Záhradný úložný box Boxe Rato Plus hnedá, 290 l, 114 cm

Názov: Záhradný úložný box Boxe Rato Plus hnedá, 290 l, 114 cm EAN: 5905197977812 Výrobca: Farba: hnedá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag