Záhradný úložný box Woodebox antracit

Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm

34.99 €

Veľmi žiadaný produkt, Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm s pečaťou kvality - tento artikel odporúčame v jedinečnej akcii za 36.49 €. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Stráviť minimálne € a DOPRAVA ZADARMO do vášho vrecka. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5905197267999
Do obchodu

Popis

Veľký záhradný box so vzhľadom drevených dosiek vám pomôže ovládnuť všetok neporiadok. Box predstavuje praktického pomocníka do záhrady, na terasu alebo balkón.Je ľahký, odvetraný a chráni uschované predmety pred prípadným dažďom. Ľahko v ňom uschováte vankúše zo záhradného nábytku, deky, záhradné potreby, menší nábytok alebo hračky pre deti. Možno ho zabezpečiť aj visiacim zámkom a zamknúť cennejšie veci vo vnútri. Tento kvalitný a bezúdržbový box je odolný voči atmosférickým vplyvom a nemusí sa nijako konzervovať. Jednotlivé časti boxu sa zacvaknú do seba, takže vám jeho zostavenie nezaberie veľa času..

Parametre tovaru Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm

Názov: Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm EAN: 5905197267999 Výrobca: Farba: sivá : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag