Žehlička ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá + Doprava zadarmo ETA

Žehlička ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá + Doprava zadarmo

79.00 €

Akostný Žehlička ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá + Doprava zadarmo od firmy ETA - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 79.00 €. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 30 € a poštovné máte ZADARMO. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8590393289530
Do obchodu

Popis

ETA

Unikátna naparovacia žehlička
Naparovacia žehlička Super Steam ETA227590000 patrí medzi veľmi výkonné žehličky s príkonom 3000 W . S tak veľkým príkonom sa žehlička veľmi rýchlo zahreje na požadovanú prevádzkovú teplotu, takže prakticky môžete okamžite žehliť svoju bielizeň. Má výkonnejšiu tvorbu pary s minimálnymi výkyvmi prevádzkovej teploty pri žehlení.
Žehlička je v modernom a elegantnom prevedení s ergonomicky tvarovanou rukoväťou, vďaka ktorej bude žehlenie bielizne jedna radosť. Vďaka možnosti vypnutia pary je možné ju použiť aj ako suchú žehličku. Pre maximálny luxus je žehlička vybavená extra dlhým 2,5 m napájacím káblom navyše osadeným výkyvným kĺbom, ktorý chráni kábel pred poškodením. Kábel je možné po ukončení žehlenia rýchlo navinúť na zadnú časť a potom bezpečne odložiť žehličku na stojan do odkladacej polohy.

Super Steam ETA227590000 má v sebe zabudovaný senzor dotyku integrovaný v držadle, vďaka ktorému sa aktivovaná funkcia vývinu pary automaticky zapne vždy pri uchopení držadla, nedôjde k nechcenému úniku pary. Žehlička sa pohodlne ovláda pomocou tlačidiel, LCD displeja, kde sa vám na veľkom LCD displeji prehľadne zobrazia nastavené jednotlivé funkcie žehličky a možnosť nastavenia teploty podľa typu žehlenej bielizne.

Maximálny parný šok
S touto žehličkou si hravo poradíte s každou nerovnosťou na oblečení. Vďaka integrovanému čerpadlu budete mať dokonalé a konštantné naparovanie s výstupom pary 50 g/min . Toto naparenie je ideálne použiteľné aj pre vertikálne naparovanie látok , ktoré bielizeň narovná bez nutnosti kontaktu so žehliacou plochou. Parným šokom môžete navýšiť výstup pary až na 200 g/min. .

Táto žehlička samozrejme disponuje funkciou DRIP STOP, ktorá zabraňuje odkvapkávaniu vody pri znížení teploty. Chráni tak látku pred zbytočným namočením a poškodením. S nádržkou o objeme 450 ml budete mať pohodlné žehlenie bez nutnosti častého doplňovania vody.

Naparovacia žehlička, ktorú musíte mať
Žehlička Super Steam má špeciálnu hliníkovú žehliacu dosku s povrchovou úpravou Eloxium Premium, s pomocou ktorej má jedinečné vlastnosti. Predovšetkým bleskovú vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, nepriľnavosť, kĺzavosť a vyššiu odolnosť proti poškrabaniu.
Aj s touto žehličkou môžete počítať s radou funkcií, ktoré vám uľahčia jej používanie a predĺženie jej životnosti. Jednou z nich je samočistiaca funkcia ANTI CALC , ktorá odvápňuje a zabráni tak usadzovaniu vodného kameňa v žehličke. Ďalej je tu funkcia SELF CLEAN určená pre kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky. Máte nepoddajné a pokrčené látky svojho obľúbeného oblečenia? Tak určite využijete funkciu kropenia, ktorá si s touto látkou hravo poradí. Súčasťou je aj bezpečnostný systém AUTO - SHUT OFF , ktorý vyhodnotí polohu žehličky a zaistí automatické odpojenie od prívodu elektriky v prípade dlhšej doby nečinnosti alebo prevrhnutia. Na aktiváciu tejto funkcie je obsluha zvukovo aj vizuálne upozornená, čo určite oceníte pre ochranu vašej domácnosti pred nechceným požiarom a úspore elektrickej energie.

Predĺžená záruka

Na žehliacu plochu žehličky ETA Super Steam sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžená záruka. Po registrácii sa tak záruka na žehliacu plochu predĺži na 3 roky.
Predĺženú záruku si zaregistrujte TU .

.

Parametre tovaru Žehlička ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá + Doprava zadarmo

Názov: Žehlička ETA SuperSteam 2275 90000 biela/zlatá + Doprava zadarmo

EAN: 8590393289530

Výrobca: ETA

Typ žehličky: naparovacia s káblom

Príkon: 3000W

Žehliaca plocha: Eloxium

Objem nádržky (na vodu): 450ml

Parný ráz: 200g/min

Konštantná para: 50g/min

Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zvislé naparovanie: Áno

Samočistenie: Áno

Odvápňovanie: Áno

Funkcia kropenia: Áno

Bezpečnostné vypínanie: Áno

Informačný displej: Áno

Dĺžka kábla: 2.5m

:

:

:

:

:

:

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty značky 
shopping-bag